Zeytinburnu Yorgan ve Battaniye Yıkama

Evlerimizde sıkça kullandığımız eşyalardan olan yorgan ve battaniyelerin temizliği artık zor değil. Zeytinburnu’nda hizmet veren firmamız ile yorganlarınız en dipteki kirden bakterilerine kadar derinlemesine temizlenir.


Yün Yorgan Yıkama
Yün yorganlar diğer yorgan çeşitlerinden farklı temizlenir. Örneğin elyaf tarzı yorganları makinelerde yıkanabilir. Yün yorganlar makinelerde sıcak yıkama ve kimyasallara maruz kaldığı için çekme yaparak dokusunda bozulmalar ve sarı lekelenme oluşur. Genel olarak dikkat edilmesi gereken meşakkatli bir temizliği vardır. Bu nedende yün yorganlarınızın temizliğinde bir profesyonelden destek almanız tavsiye edilir. Firmamızda en değerli yorgan ve battaniyeleriniz özenle temizlenir.


Fabrikamızda yün yorgan yıkama işleminde yıkama suyu sıcaklığı 25°C üzerine çıkmamaktadır. Yorganın hassas dolgu malzemesi nedeniyle özel, kaliteli ve organik temizlik ürünleri tercih edilir. Aynı zamanda yıkanma esnasında keçeleşmenin önüne geçmek için makine düşük devirde çalışır. Bu sayede yün yorganlarınız hırpalanmaz ve zarar görmez. Normal yorganlarda kullanılan leke çıkarıcılar yün yorganlara zarar verir. Bu nedenle özel leke çıkarıcılar kullanılır.


En zorlu malzemeye sahip yorgan ve battaniyeleriniz firmamızda zarar görmeden derinlemesine temizlenir, paketlenir ve teslim edilir. Teslim işlemi 3 gün içerisinde yapılır. Zeytinburnu’nun her noktasına ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı