Zeytinburnu Stor Perde Yıkama

Zeynep halı yıkama olarak 2010 yılından bu yana müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Halı yıkama hizmetimizde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimizde de sizlerin yüzlerini güldürmeye ve yükünüzü hafifletmeye devam ediyoruz.

Stor perdeler günümüzde birçok evde kullanılmaktadır. Bu denli yaygınlaşmasının sebebi ise kullanım kolaylığı sunması ve eve farklı bir dekoratif görünüş sağlamasındadır. Zebra perde adıyla geçen türünde güneşlik kullanmaya gerek kalmadan tek perde ile iki işlem yapılabiliyor.

Stor perdenizi yıkatmak istediğinizde ekiplerimiz evinize gelerek sökme işlemi gerçekleştirir. Ardından yıkanmak üzere fabrikamıza getirilerek türüne göre ayrıştırılır. Stor perdeniz kırışmaması için tamamen açılarak makinemize yerleştirilir ve yıkanır. Yıkama işlemi biten perdeniz temiz su içerisinde bekletilerek kirlerden tamamen arındırılır. Son olarak sahip olduğumuz 1500 M2’ lik kurutma alanlarımızda kurutularak ambalajlanır. Son olarak sizlerle iletişime geçilerek uygun gün ve saat alındıktan sonra ekip arkadaşlarımız stor perdelerinizin montajını yapar ve işi tamamlamış olur.

Stor perde yıkama işleminde dikkat edilecek hususlardan en önemlilerini şu şekilde sayabiliriz.

  • Yumuşak bir bez veya sünger kullanılmalı ve perdeye baskı uygulanmamalı
  • Stor perde yıkama işleminde ılık su kullanılmalı
  • Yıkarken herhangi bir şekilde katlanmaması sağlanmalı
  • Kurutma işleminde tamamen açık şekilde kendi halinde yıkamaya bırakılmalı

Stor perde yıkama ve kurutma işlemlerinde sıkma ve buruşturma işlemleri kesinlikle yapılmamalıdır. Aksi taktirde stor perdelerinizde kalıcı izler oluşacaktır. Zeynep halı yıkama olarak stor perde yıkama işlemini son derece titizlikle ve son teknoloji makinelerimizle yapmaktayız. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı