Zeytinburnu Koltuk Yıkama

Zeynep halı yıkama olarak koltuk yıkama hizmetimizi Zeytinburnu semtinde bulunan müşterilerimize de sunmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yıkama alanındaki gelişmeleri takip ederek %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu konuda 2010 yılında kurulduğumuzdan itibaren vizyonumuzu bu yönde tuttuk.

Birçok yıkama işleminde olduğu gibi koltuk yıkama işleminde de sizlerin yüzlerini güldürmeye devam etmekteyiz. Bizim için önce işimizi kaliteli şekilde yapmak gelir. İşimizi kaliteli şekilde yaptığımızda zaten sizlerin isteklerini yerine getirmiş bulunuyoruz. Koltuk yıkama işlemi sayesinde eski ihtişamlı rengini kaybeden ve üzerinde çeşitli lekeler bulunan koltuklarınızı eski ihtişamına kavuşturuyoruz.

Koltuk yıkama işlemi güvenilir kişilere yaptırılması gerekmektedir. Aksi taktirde kullanılan deterjan ve makineler koltuk kumaşınıza zarar vererek geri dönüşü olmayan veya zor olan yola girmektedir. Şöyle bir örnek vermek gerekirse herhangi bir koltuk yıkama firmasından ekipler geldi koltuğunuzu yıkadı anca sahip oldukları makine koltuk kumaşında bulunan kirli suyu ve deterjanı tam olarak çekemedi. Koltuğunuz kuruyana kadar yıkama işleminin tam anlamıyla yapıldığını düşündünüz. Ancak koltuğunuz kuruduktan sonra buharlaşmanın etkisiyle kirli su yüzeye çıkacak ve deterjan izleri oluşacaktır.

Zeynep halı yıkama olarak hizmet verdiğimiz alandaki teknolojik gelişmeleri takip ederek sizlere daha kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı