Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeynep Halı Yıkama fabrikası Zeytinburnu ve çevresine temiz, hijyenik ve profesyonel bir hizmet vermektedir. Zeytinburnu semtinde halı temizlemeye hızlı ve güvenli bir giriş yapmış ayrıca müşterilerimizden aldığımız güven ile emin adımlarla ilerlemekteyiz. Firmamız 2010 yılında kurulmuş ve profesyonel bir ekip ile devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana müşteri satıcı ilişkilerini büyük bir samimiyetle yürüten firmamız kaliteli halı yıkama konusunda öncü kuruluşlardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Böylelikle en doğal tanıtımı yapması için müşterinin kendisine bırakmaktayız. Zeytinburnu halı yıkama, profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir. Kaliteye her geçen gün daha fazla önem vermekte ve müşteri memnuniyeti için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Halılarınız firmamıza ulaştığı andan itibaren profesyonel ekibimiz tarafından inceleme altına alınır ve tipine, cinsine, türüne, ipliğine göre temizlenilmesi için ayrılırlar ve yapılarını bozmayacak bir şekilde temizlik ürünleri kullanılır. Zeynep Halı Yıkama firması olarak son teknolojik makineler ile işlemimizi gerçekleştirip açık ve kapalı kurutma alanlarımızda halılarınızı kurutmaktayız.

Zeytinburnu semti İstanbul’un yapısal olarak eski ilçelerinden bir tanesi olduğundan dolayı, çok sık yapılaşmanın neticesinde profesyonel bir halı yıkama fabrikası bulmak zaman alabilir ve bunun için bizler yani Zeynep Halı Yıkama olarak sizler için burada bulunmaktayız. Firmamız Zeytinburnu semtinde halı yıkama hizmeti ile sektörümüzdeki bu açıklığı kapatmak için tüm imkanları ile uğraşmaktadır. Hızlı ve ücretsiz servis hizmeti ile kısa zamanda temiz halıların adresinize teslimi ile rakiplerimizin bir adım önündeyiz.

Halı yıkama işine girmiş bir firma olarak İstanbul’da profesyonel hizmet veren firmalar arasında yerimizi aldık. Gerekli otomatik halı yıkama makinesi, halı toz alma makinesi ve kurutma makinesi gibi halı yıkama için gerekli olan ekipmanlar fabrikamızda mevcuttur. İstanbul Zeytinburnu halı yıkama hizmetini en iyi şekilde tüketiciye ulaştıran bir halı yıkama fabrikası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz ve ilerlemek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı