yorgan yıkama
yorgan yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Soğuk kış aylarında bizi ısıtan gelen yorgan ve battaniyeler evimizin bir parçası haline gelmiştir. Bu eşyalar üzerinde toz, kir, bakteri ve ölü deri bulundurmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik bir yaşam ortamı için derinlemesine temizlik şarttır. Evde yapılan yorgan ve battaniye temizliği çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Derinlemesine temizlikk için profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Evde yapılan temizlikte bakterilerin tamamen temizlenmemesinin yanı sıra bazen eşyalarımız da zarar görür. Firmamızda bu tarz olaylar ile asla karşılaşmazsınız. Derinlemesine temizliğin yanı sıra eşyalarınızın zarar görmeyeceğini de garanti etmektedir.

Zeynep Halı olarak yorgan ve battaniye yıkama konusunda da yüksek standartta hizmet sözü vererek sizin yanınızdayız. Siz de iletişim sayfamızdan bizi arayarak veya servis talebinde bulunarak en hızlı şekilde geri dönüş alabilir ve yorganlarınızı yıkattırabilirsiniz.

Yıkama İşlemi Nasıl Olur?

Fabrikamıza gelen yorgan ve battaniyeleriniz cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır. Cinsi belirlenen eşyalar için uygun temizlik ürünleri ve makine program belirlenir. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama öncesinde leke oluşmaması için çırpılarak tozundan ve kaba kirlerinden arındırılır. Yorgan ve battaniyelerinizde bulunan lekeler belirlenir. Bu lekeler için özel yöntemle yumuşatma işlemi uygulanır.

Leke durumu ve eşyanızın türüne göre uygun olan leke çıkarıcı, şampuan ve deterjanlar belirlenir. Kullanılan ürünler tamamen en kaliteli organik temizlik malzemeleridir. İnsan sağlığına ve eşyalarınızın dokusuna zarar vermez.

Yıkanan eşyanız bol su ile durulanır ve atık sularından arındırılır. Sıkma makinemız yorganların suyunu %90 oranda sıkar. Geri kalan nemlilik için ise kurutma odalarına alınır.

En önemli aşama olan kurutma işleminde ise özel odalarımıza alınarak tamamen kurutulur. Bu sayede yorganlarınızda en ufak nem dahi kalmaz. Özellikle kalın yorganlarınızda bile tamamen kuruluk sağlanır. Böylece içten çürüme ve kötü koku olmaz.

Kalite kontrol işlemi ile yıkama ve kurutma işlemleri kontrol edilir. Kontrol edilen ürünler teslim edilmek üzere paketlenir. Teslimatımız en geç 3 iş günü içerisinde ücretsiz olarak gerçekleşir.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?