Sultangazi Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sultangazi yorgan ve battaniye yıkama sektöründe Zeynep Halı Yıkama olarak en üstün şekilde hizmet vermekteyiz. En zorlu dolgu malzemesine sahip yorganlarınızda bile derinlemesine temizlik sağlamaktayız. Her çeşit yorgan ve battaniyeleriniz temizlenir, kurutulur ve ücretsiz olarak teslim edilir.

Firmamız eşyalarınızı evinizden ücretsiz teslim alarak fabrikamıza getirir. Yorgan ve battaniyeleriniz ilk olarak türüne göre ayrılır. Her türe özel makine ayarları ve temizlik malzemeleri belirlenir. Ardından çırpma işlemi ile üzerindeki toz ve yabancı maddelerden kabaca arındırılır. Bu işlemle birlikte yıkama esnasında leke oluşumu önlenir. Eğer eşyanız üzerinde leke var ise lekeler yumuşatılır ve daha kolay çıkması sağlanır. Ardından yıkama işlemine geçilir. Eşyalarınız en uygun temizlik ürünleri ile birlikte özel makinede belirli ayarda yıkanır. Temizlik ürünlerimiz organiktir. İçerisinde alerjen madde içermez, insan sağlığına ve kumaşa zarar vermez. Bu işlemin ardından sıkma aşamasına geçilir. Makinemiz tek yönde dönerek eşya dokusuna zarar vermeden suyunu sıkar. Sıkma işleminde eşya suyunuzun büyük bir kısmı sıkılır. Bu sayede daha hızlı kurur.

En önemli aşamalardan birisi olan kurutma işlemini açık ve kapalı alanlarımızda yapmaktayız. Burada derinlemesine kurur. İçerisinde en ufak bir nem bile kalmaz. Ardından kontrol işlemleri yapılır ve paketlenir.

Paketlenen eşyanız 3 gün içerisinde kapınıza kadar ücretsiz olarak teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı