Sultangazi Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama işlemi birçok firma tarafından yapılmaktadır. Ancak Zeynep halı yıkama olarak müşterilerimizi düşündüğümüz için tecrübeli ekip arkadaşlarımızla çalışarak bu alandaki teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz.

Stor perde yıkama işleminde biliyoruz ki baskı uygulandığı zaman perdenin dokusu bozulmaktadır. Bu sebeple kullanmış olduğumuz makineleri buna uygun olarak alıyoruz ve kullanıyoruz. Bir diğer husus ise stor perdelerin yapısı gereği dokularının herhangi bir katlanma ve buruşma gibi eylemlere karşı hassastırlar. Bu yüzden yıkama alanındaki teknolojik gelişmeleri takip ederek fabrikamızda kullanmaktayız.

Stor perde yıkama işlemini evlerinizde de kolayca yapabilirsiniz. Ancak stor perdenizin kumaşına uygun deterjan kullanmalısınız. Perdenizi yıkarken tamamen açarak herhangi bir şekilde katlanmamasını sağlamalısınız. Sizler bu gibi kriterleri düşünmeyin diye evinize gelerek sökme işlemini yapıyor ve fabrikamızda son teknoloji makineler yardımıyla yıkıyoruz. Stor perde mekanizmanızda herhangi bir çatlak veya kırık varsa bunu tamir ediyoruz.

2010 yılından bu zamana bizi tercih eden müşterilerimize verdiğimiz hizmet sonucu sürekli referans gösterildik ve Avrupa yakasındaki birçok ilçeye hizmetlerimizi yaydık. Biliyoruz ki sizler olmazsanız bizler olmayız. Her zaman bir telefon mesafesi uzağınızda hizmet vermek için bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı