Sultangazi Koltuk Yıkama

İnsanlar günün büyük bir çoğunluğunu koltuk veya sandalyelerde oturarak geçirmektedir. Veya gün boyu ayakta olan insanlar oturup uzandıklarında koltuğun temiz olmasını isterler. Bu yüzden koltuk yıkama işleminin belirli aralıklarla sağlığınızı riske atmayacak deterjan ve son teknoloji makineler kullanılması gerekmektedir.

Yeni aldığımız koltuk veya kanepemiz kirlenmesin, evinizde küçük çocuğunuz varsa boyanmasın diye üzerine koltuk örtüsü sermekteyiz. Bu sayede koltuk kumaşını korumuş oluyoruz ancak koltuğun sahip olduğu ihtişamı da kapatmış oluyoruz. Zeynep halı yıkama olarak kullandığımız deterjan ve son teknoloji makineler yardımıyla tüm leke ve kirleri çıkarmaktayız. Bu sayede koltuk örtüsü kullanmanıza gerek kalmamaktadır.

Koltuk yıkama işlemi yapılırken kullandığımız makineler hiçbir şekilde koltuğunuzun kumaşına zarar vermemektedir. Bu alanda tecrübeli ekip arkadaşlarımız gereken özeni göstererek tüm leke ve kirleri kullandıkları deterjan ve makineler yardımıyla kolayca çıkarabilmektedir.

Koltuk yıkama işlemi için sizlere verdiğimiz gün ve saatte tecrübeli ekip arkadaşlarımız evinize gelerek temizliğe başlamaktadır. Kısa sürede yıkanana koltuğunuzun ortalama olarak 3-4 saat kuruması gerekmektedir. Kuruma işlemi sonunda ilk günkü kadar temiz görünüme kavuşan koltuğunuzu gönül rahatlığıyla ferah bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı