Sultangazi Halı Yıkama

Sultangazi ilçesinde müşterilerimizin halı yıkama ihtiyaçlarını yıllardır tecrübeli ekiplerimizle beraber Zeynep adı altına karşılamaktayız.

İnsanlar halı yıkamayı işlerinden zaman ayıramadığı için, yeterli alanları bulunmadığı için, uğraşmak istemedikleri gibi sebeplerle alanında tecrübeli kişileri aramaktadır. İnsanların bu ihtiyaçlarını Sultangazi semtinde müşteri memnuniyetine son derece dikkat ederek devam ettirmekteyiz.

Sultangazi bölgesine halılarını yıkatmak isteyen insanlar bizlerle iletişime geçerek akıllarına takılan konularda bilgi aldıktan sonra gün ve saat belirlenerek adreslerinde kapılarına kadar gelerek halılarınızı teslim alıyoruz. Halılarınızı teslim aldıktan sonra firmamıza getirerek tecrübeli kişiler yardımıyla makinelere göre değerlendirerek ayrılmaktadır.

Halılarınız değerlendirme aşamasından sonra türüne göre ayrılarak uygun olan temizlik aşamaları belirlenir. Buradaki değerlendirme aşaması ve halının türü dikkat edilmeden yıkama yapılırsa halı üzerinde renk solmaları, desen bozulmaları, sökülme gibi sorunlar oluşmaktadır. Bu yüzden halılarınızı yıkatacağınız yeri seçerken bu konularda bilgi almanız gerekmektedir. Zeynep halı yıkama olarak müşterilerimizin aklına takılan bu gibi soruları yanıtlamaktayız.

Halı yıkama aşamasına geçilmeden önce halılarınızın içinde bulunan kırıntı ve toz gibi parçacıklar çıkartılarak temizleme işlemi en ince detayına kadar yapılmaktadır. Halı yüzeyine çıkartılan parçacıklar vakumlu makine yardımıyla temizlenerek ön yıkama aşamasına geçilir.

Halılarınız ön yıkama aşamasına alındığında yüzeysel olarak temizlik yapılarak tam anlamıyla yıkama yapılması için ana yıkama aşamasına geçilir. Halılarınızın yıkanma işlemi bittikten sonra durulama ve kurutma aşamasına geçilir. Zeynep halı yıkama olarak toplamda sahip olduğumuz 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarında halılarınıza herhangi bir zarar gelmeden kurutulmaktadır.

Halı yıkama işlemi sona erip kurutulduktan sonra tecrübeli kişiler tarafından son kontrolleri yapılır. Kontrolleri tamamlanan halılarınız paketlenerek teslim edilmeye hazır hale getirilmektedir. Teslim edilmeye hazır hale getirilen halılar sahipleri ile görüşülerek en uygun gün ve saat belirlenir. Belirlenen gün ve saatte ücretsiz olarak kapınıza kadar halılarınızı getirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı