Silivri Stor Perde Yıkama

Temizliğin sıkıcı işlerinden birisi olan perde yıkama işlemini artık gönül rahatlığı ile Zeynep Halı Yıkama’da yaptırabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde hizmet verdiği gibi Silivri’de stor perde yıkama alanında da hizmet vermektedir.

Perdeler hangi sıklıkla yıkanmalıdır?

Perdelerin temizliği perdenin türüne ve kumaşın cinsine göre değişiklik göstermektedir. Stor ve zebra perdeler ortalama yılda 2 defa yıkanmalıdır. Bu perde türleri hassas ve ütülenemez kumaşa sahip olduğu için temizliğinin uzman tarafından yapılması tavsiye edilir.

Stor perde temizliğinde nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle bu perde türü temizliğinde profesyonel kişilerden destek almakta fayda vardır. Evde yapılan stor perde temizliğinin birçoğunda mekanizma ve kumaş zarar görmektedir. En çok yapılan yanlışlardan birisi evde kullanılan perde cinsine uygun olmayan deterjan çeşitleridir. Her perde türüne uygun organik deterjanlar kullanılmalıdır. Bu sayede insan sağlığına ve perdeye herhangi bir zarar gelmemiş olur. Bir diğer yanlış ise kurutma için kumaşı makinaya atmak veya sıkmaktır. Hassas kumaşa sahip olan bu perdeler hemen kırışır ve zarar görür. Perdeler durulandıktan sonra doğal yöntemlerle kurumaya bırakılmalıdır.

Stor perde temizliği nasıl yapılır?

Perdeler mekanizmasından çıkartılır. Kumaşın cinsi belirlenip ona uygun temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Ayrılan kumaş özel hassas fırçalı makinelerimizde el değmeden yıkanır. Aşırı kirli veya yağlı perdelerde yıkama işlemi tekrar edilir. Ardından bol su ile güzelce durulanır. Perde üzerinde bulunan bütün kir ve deterjan kalıntıları akıtılır. Durulanan perdeler fabrikamızda bulunan ve her gün dezenfekte edilen açık ve kapalı kurutma odalarına alınır. Burada herhangi bir sıkma işlemine tabii tutulmadan kendi halinde kurumaya bırakılır. Perdenin yanı sıra mekanizmada temizlenmektedir. Temizlenen perde teslimat öncesi kalite kontrolden geçerek paketlenir.

Teslimat nasıl olmaktadır?

Ekibimiz Silivri’nin her noktasına 3 gün içerisinde ücretsiz teslimat ve montaj işlemi yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı