Silivri Koltuk Yıkama

En sık karşılaşılan ve temizlikte önemli yere sahip olan koltuk yıkama işlemi artık Zeynep Halı Yıkama firmamız ile daha kolaydır. Firmamız tecrübesi ve kalitesi ile Silivri Koltuk yıkamada önde gelen şirketlerden birisi olmuştur.

Firmamız tecrübeli çalışanları sayesinde çok kısa sürelerde koltuklarınızı kaliteli olarak temizlemektedir. Bu da Silivri koltuk yıkamada firmamızı öne çıkartmaktadır. Üstelik kış aylarında yapılan koltuk temizliğinde kötü koku bırakmama garantisi de vermekteyiz. Koltuklar yıkanırken birçok aşamadan geçer. Evde yapılan koltuk silme işlemi yetersizdir. Temizliğin aksine yüzeyde bulunan kirleri döşemeye nüfus ettirmektedir. Bu sebeple koltuk yıkama işlemi için mutlaka profesyonel destek alınmalıdır.

Ekip arkadaşlarımız öncelikle koltuk yüzeyinde, içerisinde ve arasında bulunan yabancı cisimleri atarak tozları alır. Yüksek emiş gücüne sahip özel vakum makineler kullanıldığı için en dipte kalan toz tanecikleri bile temizlenmektedir. Eğer minder var ise minderler de temizlenir. Ardından koltuk yüzeyindeki lekeler belirlenerek özel leke çıkarıcı deterjan yardımı ile yüzey temizlenir. Temizlenen yüzey yumuşak uçlu fırçaya sahip makine ile özenle temizlenir. Bu esnada koltuk döşemesi hiçbir şekilde zarar görmez. Fırçalanan yüzey temiz su ile durulanır.

Koltuk yüzeyi kirli sulardan arındırıldıktan sonra bir kez daha durulama işlemine tabi tutulur. Ardından vakumlama işlemi yapılarak daha hızlı kuruması sağlanır.Yıkama ve durulama işlemlerinin ardından koltuklar kuruması için havalandırmaya bırakılmalıdır. Havalandırma esnasında dikkat edilmesi gerekilen şeylerden birisi de kapıların veya pencerelerin açık tutulmasıdır. Bu sayede koltuklar daha hızlı kurur ve bulunduğu ortamda kötü koku yapmaz. Koltukların kuruma süresi döşeme cinsime göre farklılık göstermektedir.

Yaz aylarında koltuk yıkama işleminden sonra kuruma süresi 2 ile 4 saat arasında değişiklik gösterir. Bu süre kış aylarında ise 4 ile 7 saat arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı