Silivri Halı Yıkama

Halı yıkamada tecrübenin, teknolojinin ve kalitenin adresi olan Zeynep Halı Yıkama fabrikası artık Silivri halı yıkama sektörünün önde gelen ismidir. Profesyonel ekibi, özel makinaları, kalitesi ve tecrübesi ile %100 müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir

Fabrikamızda halılarınız son teknoloji ürünü olan özel makinalar ile yıkanmaktadır. Halınız temizlenip teslim edilene kadar birçok işlemden geçmektedir. Bu işlemler sayenizde halınızın üzerinde bulunan kir, toz, leke ve yabancı maddeler derinlemesine temizlenir.

Teslim alınan halılarınız öncelikle etiketlenir. Bu sayede başkasınız halısı ile asla karışmaz. Ardından leke tespiti ve ebat ölçümü yapılarak halı cinsine göre ayırılır. Halınıza uygun şampuanlar ve halı yıkama makinaları belirlenir.

Halılarınız öncelikli olarak en derindeki toz ve kirden arındırılır. Bu işlem için yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları kullanılır. Tozu alınan halılarınız için uygun makinalarda yıkama işlemine geçilir.

Yıkama işleminde tamamen bitkisel kaliteli halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. Bu şampuanların sağlığa ve halıya zararı yoktur. Aksine halınızı temizlemenin yanı sıra dezenfekte ederek halı ömrünü uzatır ve mikrop oluşumunu önler. Halılarınız tam otomatik özel makinalarda sıcak su ile yıkanmaktadır.

Yıkama işleminin ardından sıkma işlemine geçilir. Burada halılarınız atık sularından arındırılırken bir kez daha durulama işlemi yapılır. Bu sayede şampuan kalıntıları kalmış ise temizlenmiş olur.

Halı yıkamada son işlem olarak kurutulur. Fabrikamızda açık ve kapalı kurutma odaları mevcuttur. Açık kurutma alanımız tamamen tozdan arındırılmış 1500 m2 lik bir alandır. Burada yıkanan halılar kurumaya bırakılır.

Kuruyan halılar son kez kontrol edilir. Ardından halı tüyünüz yönüne uygun şekilde özenle taranır. Son aşama olarak halılarınız teslim edilmek üzere paketlenir.

Paketlenen ve teslim edilmeyi bekleyen halılar en geç 3 gün içerisinde ücretsiz olarak eve teslim edilir. Daha kaliteli bir çalışma için müşteri ile irtibata geçilerek uygun bir saat ve gün belirlenir. Ekibimiz istenilen gün ve saatte halıyı sorunsuz teslim eder.

Silivri halı yıkamada en iyisini ve kalitelisini sunmak adına profesyonel ekibimiz, donanımlı fabrikamız ve tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı