Sarıyer ve Şişli Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi, koltuk ve kanepe gibi eşyaların kumaşları havada bulunana tozu içerlerinde hapsettikleri için gereklidir. Bu yüzden hızlıca kirlenmektedir.

Bahar temizliği yaparken evinizde bulunan eşyaların hepsini temizlersiniz. Temiz görünmesi için koltuklarınızı da silersiniz. Ancak koltuk silme işlemi tam anlamıyla temizlik yapıldığını göstermemektedir. Koltuğunuza yapışmış olan yağ lekeleri gibi inatçı lekeleri çıkarmak etkili deterjanları kullanmadıkça ve makinelerden yararlanmadıkça çıkartılmamaktadır. Zeynep halı yıkama olarak sizlere verdiğimiz koltuk yıkama hizmetinde hangi lekeye hangi deterjanın etkili olduğunu bilerek bu alandaki makineleri kullanıyoruz. Bu sayede bahar temizliğiniz yarıda kalmamış oluyor ve evinize gelen misafirleriniz koltuklarınızdan gözlerini alamaz hale geliyor.

Koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız antibakteriyel deterjanlar ile koltuk kumaşında bulunan ve çoğunluğunu mite adı verilen bakterileri temizlemekteyiz. Bu sayede sizlere daha steril bir ortam sunarak yaşam kalitenizi arttırıyoruz.

Koltuk yıkama işleminde öncelikle bizlerle iletişime geçerek gün ve saat belirlenir. Alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımızı belirlenen saatte kapınıza gelerek yıkanacak koltukları evin uygun köşesine yerleştirir. Yıkama işleminin derinlemesine yapılması için yüksek emiş güçlü makinelerimiz yardımıyla koltuk kumaşının derinliklerindeki toz parçacıkları çekilir. Lekeye ve koltuk kumaşına uygun deterjan ile fırçalanarak leke ve bakterilerin çıkartılması sağlanır. Son işlem olarak kirli su makinelerimiz yardımıyla çekildikten sonra tekrardan temiz su ile kumaşta kalan deterjan iyice çekilmektedir.

Tüm bu işlemlerden sonra yapmanız gereken ortalama olarak 3-4 saat odanın pencerelerini açarak koltuklarınızın kurumasını beklemek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı