Sarıyer ve Şişli Halı Yıkama

Sarıyer ve Şişli Halı Yıkama firması olarak 2010 yılında hizmet vermek için hazırlıklara başlamış ve müşterilerimize güven aşılamak için 13-15 kişilik profesyonel bir ekip ile başlamış bulunmaktayız. Halı Yıkama fabrikası olarak her türlü halıyı yıkar ve yıkanması zor olan halılarınızı yüksek teknoloji makinelerimiz ile temiz bir görünüme ulaştırmak için ekibimiz bütün imkanları kullanmaktadır. Firmamız el yapımı ve fabrika ürünü olan halıların ayrımını yapıp ona göre işlem yapmaktadır.

Sarıyer ve Şişli Halı Yıkama, İstanbul halı yıkama firması olarak her çeşit halının yıpranmadan derinlemesine temizlenmesini sağlar ve halılarınıza ya da kilimlerinize herhangi bir zarar vermemek için en uygun yüksek kalite deterjanlar kullanmaktadır. Hijyenik ve profesyonel bir şekilde halılarınızı güvenle yıkar, temizler ve kurutur. Ücretsiz servislerimiz ile adresinizden teslim alınan halılar, tesislerimize ulaştığında cinsine, rengine ve iplik yapısına göre ayrılır. Profesyonel ekimiz tarafından güvenle ve hassasiyetle işleme alınır. Sarıyer ve Şişli Halı Yıkama, yıpranmış eskimiş veya zarar görmüş halı ve kilimler için profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti gerçekleştirilmektedir. Kenarları temizlenip yeniden eski görünümüne getirmek için bütün imkanlarını kullanarak halılarınızı temiz ve yeni bir görünüme ulaştırmak için çalışır.

Zeynep halı yıkama olarak ayırma ve ön kontrol işleminde, personellerimiz halıları dikkatle inceler ve halılarınız için en güvenli yöntemi belirleyerek işlem yapmaya başlarlar. Önceden yıpranmış noktalar, lekeler belirlenir ve ona göre hareket edilmesi sağlanır. Ardından tam otomatik özel makinelerimizde halıların tozu alınır ve yıkamaya gönderilir. Özel üretilmiş kimyasal barındırmayan halı şampuanları ile yıkanan halılar, kapalı ve açık kurutma alanlarında kurumaya bırakılır.

İstanbul halı yıkama fabrikaları içinde, sunduğu özenli hizmetle adını duyurmuş olan firmamız başarılı bir işletme olan Zeynep halı yıkamada ki özenli hizmetinden faydalanmak için halılarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı