Sarıyer ve Şişli Yorgan ve Battaniye Yıkama

Sarıyer ve Şişli yorgan yıkama hizmetimiz ile yıllardır sizinleyiz. Tecrübemiz ve kalitemiz sayesinde üstün temizlik sizlere bir telefon kadar uzaktadır.


Yorgan ve battaniye yıkama işlemi nasıl olmaktadır?
Siparişinizin ardından ekiplerimiz eşyanızı kapınızdan teslim almaktadır. Temizlik işleminde kir ve lekelerin yanı sıra bakteri temizliği de önemlidir. Yıkama öncesinde eşyalarınız üzerinde bulunan kir, toz ve ölü derilerden çırpma yöntemi ile kabaca arındırılır. Bu sayede yıkama esnasında leke oluşumu da önlenir. Ardından leke tespiti ile belirlenen noktalarda yumuşatma işlemi yapılır.


Yıkama işlemi büyük sanayi tipi makinelerimizde gerçekleşmektedir. Makinelerimiz de her işlem sonrası temizlenmektedir. Eşyalarınız başkasının eşyası ile aynı yerde yıkanmaz. Kullanılan temizlik ürünleri tamamen organik olup içerisinde alerjik madde içermemektedir. Yıkanan yorgan ve battaniyeler daha hızlı kuruması adına sıkma işlemine alınır. Makinelerimiz tek taraflı dönüşe sahiptir. Bu nedenler eşyanız makineye sıkışma yapıp zarar görmez. Hatta makineden ütülenmiş gibi dümdüz çıkar.


Sıkılan eşyalarınızın üzerinde azıcık bir nem bulunur. Bu nem zamanla çürümeye ve kötü kokuya sebebiyet verebilir. Bu nedenle kurutma odalarımızda ekip arkadaşlarımız tarafından tamamen kurutulur. Tamamen kurutulan eşyalarınız paketlenerek teslimata çıkar.
Teslimatımız Sarıyer ve Şişli’nin her noktasına ücretsiz olarak gerçekleşmektedir. En geç 3 iş günü içerisinde teslimat yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı