Sarıyer ve Şişli Stor Perde Yıkama

Stor perdeler %100 polyester yapılı ipliklerle üretilmektedir. Sonrasında ipliklerin zarar görmemesi açısından apre ismi verilen kaplamayla kaplanmaktadır. Bu sayede stor perde yıkama işleminin sık sık yapılmasına gerek kalmamaktadır. Ancak bilinmesi gereken bir husus şudur ki stor perde yıkanırken herhangi bir şekilde katlanmaması, buruşturulmaması ve sert bir şekilde ovalanmaması gerekmektedir.

Zeynep halı yıkama olarak bu hususlara dikkat ederek ekip arkadaşlarımızı eğitiyor aynı zamanda kullanmış olduğumuz makinelerin bakımını yapıyor ve yenileyerek geliştiriyoruz. Stor perde yıkama denildiğinde Avrupa yakasında vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda müşterilerimizin tercih ettikleri firma olduk.

Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama gibi birçok alanda tecrübeli ekiplerle çalışarak sizlere en doğru hizmeti vermektedir.

Stor perde yıkama işlemi yapılırken üzerinde bulunan taş ve desenlere dikkat edilmelidir. Bunlar tespit edilerek dikkatli şekilde yıkanmalıdır. Aksi taktirde taşlar sökülerek desen bozukluğu oluşacaktır. Kimse almış olduğu hizmetin tam anlamıyla yapılmamasını ve dikkatsizce yapılmasını istemez. Sarıyer ve Şişli semtleri de dahil hizmet verdiğimiz tüm semtlerdeki müşterilerimizi önemsiyor ve bizi tercih etmeleri konusunda ısrar ediyoruz.

Son olarak stor perde yıkama firmaları arasında müşterilerini önemseyerek çalışmakta olan Zeynep halı yıkama olarak sizlere temiz ve ferah bir evde yaşama garantisi veriyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmeniz ve ilk günkü kadar temiz olan stor perdelerinizi beklemek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı