Sarıyer ve Şişli Overlok

Halı ve kilimler gün içerisinde sürekli üzerlerinde gezdiğimiz eşyalar olduğundan iplikleri kenarlardan çıkmaktadır. Çıkan iplikler halılarınızın kullanım ömrünü azaltmaktadır.

Overlok işlemi sokaklarda gezen seyyar araçlarla da yapılmaktadır. Ancak Zeynep halı yıkama olarak ücretsiz servisimizle kapınıza kadar gelerek halınızı almaktayız. Fabrikamızda hem yıkama hem de overlok işlemlerini yapmaktayız. Halınızı hem düzeltilirken hem de yıkayarak temizliyoruz. Overlok işlemi sadece halı ve kilim kenarlarına yapılmamaktadır. Günümüzde giysi ve kıyafetlerin kenarlarına da uygulanmaktadır.

Sıra ve çapraz dikişlerle yapılan bu işlem doğru yapılmadığı sürece kısa sürede dikişler atacaktır. Yeniden overlok işlemi gerekecektir. Bu da halınızın kenarında az da olsa tekrar kesilmesini gerektirecektir. Halı kenarından iplikler çıkıyorsa yıkama işlemi sırasında da sökülecektir. Bu yüzden evde yıkama işlemi yapılırken bu bölgelere dikkat edilmesi gerekmektedir.

Halınızın kenarından iplikler çözülüyorsa neden Zeynep Halı yıkama olarak sunduğumuz overlok işlemini tercih etmiyorsunuz? Teknolojik makineler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Overlok işlemi kullanmış olduğumuz teknolojik makineler sayesinde çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı