Küçükçekmece Yorgan ve Battaniye Yıkama

Küçükçekmece semtimiz mükemmel bir firma kazandı bizim sayemizde. Bu kadar övgüyü hak edecek ne yaptık derseniz 2010 yılından beri tüm sektörde değil yıkama ve temizleme sektöründe tüm işi yapmak değil bir işi mükemmel yapmak amacı ile Zeynep yorgan ve battaniye yıkama olarak sizlere mükemmel bir hizmet veriyoruz. Ailenizi ve sevdiklerinizi düşünüyorsanız yorgan ve battaniyelerinizi bizlere emanet etmelisiniz.

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama sizlere en profesyonel en kapsamlı en donanımlı makinalarımız ile ince eleyip sık dokuyarak bu işi severek yapıyoruz.

Sizlere aşama aşama anlatacağız yıkama işlemleri sizlerin de güvenini kazanacağını düşünüyoruz.

İlk olarak yıkanmasını istediğiniz yorgan ve battaniyeler sizler ve çocuklarınız için sağlık bakımından son derece tehlikeli olabilir. Uzun süredir yıkanmayan veya yanlış yıkanacak olan yorganlarınız ve battaniyeleriniz sizler için olumsuz sağlık koşullarına sebep olabilir.

Biz bu işlemleri uygularken 2010 senesinden itibaren titizlikle çalışıyoruz. Tecrübemizi sizlere Küçükçekmece ilçesinde sunuyoruz. Her mahalleye ücretsiz servisimiz bulunmakta olup battaniyelerinizi ve yorganlarınızı evinizden alarak firmamıza götürür.

Özel programlara sahip olan makinalarımız son teknolojiye uygun olup sizlerin ürünlerini en titiz bir şekilde yıkayıp durulayıp ekiplerimizce kontrol edilerek kapalı kurutma alanlarına götürülür.

Burası çok önemli sıradan firmalara emanet ettiğiniz yorgan ve battaniyelerinizin kurutma yollarında kaldırımlara ve yollara serilmesinde toz ve kire maruz kalabilir bu durumda yıkamaya verilen yorgan ve battaniyelerinizin sağlık bakımından pekte güvenilmesi savunulamaz.

Zeynep yorgan ve battaniye olarak yıkadığımız ürünleriniz tamamen hijyenik kapalı kurutma alanlarında kurutulup sizlere hazır bir şekilde paketlenip sizlerin hizmetine sunulur.

1-2 gün içerisinde hazır olan yorgan ve battaniyeleriniz sizin istediğiniz adrese getirilerek tamamen ücretsiz servisimizden yararlanarak Küçükçemece’de bulunan müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı