Küçükçekmece Stor Perde Yıkama

Selamlar. Zeynep stor perde yıkama Küçükçekmece semtine hoş geldiniz. 2010 yılında bizler bu işe başladığımızda emin adımlarla ilerleyip buralara kadar gelebileceğimizden emindir. Ve şimdi burada sizlere Küçükçekmece’den hizmet vermekteyiz. Buralara gelirken geçtiğimiz zorluklar yaptığımız zor işler ve çoğu olumsuzluklar içerisinde buralara kadar gelerek bunları tecrübe edindik. Zorluklar ile mücadele vererek işimizi daha da büyüterek profesyonel ekipler oluşturduk. Tam otomatik makinalarımız ile hatasız sorunsuz temizleme imkanı sunuyoruz.

Sizlere firmamızın çalışma prensibini açıklamayı kendimize borç biliriz.

 1. Zeynep stor perde Küçükçekmece olarak en ön planda tuttuğumuz kural müşterilerimizin saygısını ve memnuniyetini kazanmaktır.
 2. Uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübemiz ile son model makinalar ile çalışmaktayız.
 3. Ve belirli testlerden sonra seçilip aramıza ekibimize katılan profesyonel ekiplerimiz mevcuttur.
 4. Fiyatlarımız gayet uygun olup bunca profesyonellik ve otomatik makinalarımıza rağmen fiyatlarımıza yansımaz.

NOT: Fiyatların daha uygun olduğu yerleri düşünen müşterilerimiz makinalar veya profesyonel ekip ile değil fırçalarla insan gücünden yararlanılarak usulüne aykırı bir şekilde temizlenir ve kaldırımlarda kurutulan perdeleriniz temiz görünse dahi dış etkenlerden dolayı daha da kirlenebilir.

 • Servisimiz tamamen ücretsiz olup stor perdelerinizi Küçükçekmece nin herhangi bir mahallesinde evinize kadar gelerek perdelerinizi kendimiz söker paketler etiketler ve firmamıza götürürüz.
 • Burada belirli testlere sokulan perdeleriniz perde kumaş türü, leke ve kir bakımından uygun yıkama yöntemi belirlenir (Bu yıkama yönteminin belirlenmesi için profesyonel kadromuz çalışmaktadır).
 • Tam otomatik makinalarda yıkanan perdeleriniz durulama işlemine hazır olur.
 • Durulama işlemimiz tamamen temiz su ile yapılmaktadır.
 • Kirlerinden tamamen ayrıştırılan perdelerimiz özel kapalı kurutma alanlarımız ile kurutulduktan sonra tamamen tozsuz ve lekesiz olarak paketlenir.
 • Müşterilerimizin isteği doğrultusunda perdelerimiz hazır olarak ücretsiz servisimiz ile evinize kadar getirilir.
 • Burada perdeleri güvenli bir şekilde takmak için de servisimiz işi eline alır ve zararsız bir şekilde perdelerinizi kullanıma hazır duruma getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı