Küçükçekmece Halı Yıkama

Zeynep Halı yıkama olarak firmamız İstanbul’un birçok yerinde olduğu gibi Küçükçekmece ilçemizde de hizmet vermektedir.  Küçükçekmece semtinde müşterilerimizin memnuniyeti içerisinde 2010 yılından itibaren gelen tecrübemiz ile işimize devam etmekteyiz. Piyasa da birçok halı yıkama firmasından farklı olarak öncelikle karşılıklı güvene dayanarak işimizi sevecenlik ve titizlikle yapmaktan gurur duymaktayız.

Halılarınızı servis eşliğinde istediğiniz yer ve saat içerisinde evinizden veya iş yerinizden tam saatinden ücretsiz olarak servisimizden faydalanarak sizlerden alma işlemine başlıyoruz. Servisimiz emaneten aldığı eşyalarınızı kontrol ederek bir yırtılma kalıcı bir solukluk renk atması var ise sizleri bilgilendirip daha sonrasında yaşanabilecek olumsuzlukları azaltmış olacaktır.

 Halılarınızın metrekaresi fark etmeksizin hangi boyutta olur ise olsun yıkanmaktadır. Halı yıkama farklılığı ancak halılarınızın çeşidinden kaynaklanmaktadır.

El dokuma halısı yıkama, Step halı yıkama, shaggy halı yıkama, Makine halısı gibi çeşitli halılarınız için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemlerin farklılık göstermesinin nedeni örnek verecek olur isek El dokuma halısı diğer halı çeşitlerine göre makinalarda yıkanması pek doğru değildir. Bu halının yıkanırken çok suda kalması renklerinin atmasına sebep olabilir bunun yanı sıra kullanılacak olan şampuanların ucuzluğu ve dikkat edilmediği durumlarda halılarınıza zarar verebilecek renklerinin birbirlerine karışmasını sağlayacak durumlardır. Biz bu durumlardan sizleri koruyup maliyetli fakat tam güvenilir şampuanlar ile halılarınızı en küçük zarardan muaf tutuyoruz.

Temiz ve dışarıdan halılarınızın başına gelebilecek zararlardan korumak amacı ile kurulan kapalı kurutma alanımız halılarınız için çok önemli kurutma sağlar. Halılarınızı dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı durumlara karşı korurlar.

1500 metrekare açık kurutma alanımız ile halılarınızı çeşitlerine göre buralarda kurutup sizlere sıradan bir firmanın kaldırımlara halılarınızı serip yollara bırakarak kurutmasından kurtarıyoruz.  Bizler kurutma alanlarımızı en hijyenik şekilde temiz tutup profesyonel çalışanlarımız ile halı yıkama işlemini büyük bir titizlik içerisinde yapmaktayız.

Özenle paketlenip ücretsiz servis aracımıza konulan halılarınız sizlere istediğiniz saat ve günde (3 günlük süreç içerisinde) sizlere teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı