koltuk yikama fabrikasi

Koltuk Yıkama

Evlerinizin ve iş yerlerinizin değişmeyen en önemli eşyalarının en başlarında olan koltuklarımızın evinizi ve iş yerlerinizi görkemli ferah ve güzel görünmesini sağlayan en önemli eşyalardan birisidir. Koltuk yıkama ve temizleme işlemleri evlerinizin görkemini ve zarafetini daha da arttırmaktadır. Temiz görünen her eşya gibi koltuklarınız da aynı şekilde güzel ve ferah olacaktır. Özellikle sağlık açısından da koltuklarınız da uzun sürece vakit geçirilmektedir. Yatılabilir oturulabilir hatta bazen uyuya kaldığımız bile olabilir. Koltuklarınız da bulabilecek tozlar sizlerin sağlığını tehdit edebilir. Hatta çay veya meyve suyu lekelerini silmeye kalktığınız da ortaya çıkacak olan tehlikeler çok farklıdır. Bu silme işlemlerin de lekeleriniz koltuklarınızdan gitmez sadece daha da iç kısımlarına doğru itilmelerini sağlarsınız bu durum orada küflenerek veya çeşitli bakteriler üretilerek sizlerin ve çocuklarınız için sağlık açısından zor durumlara sebebiyet verilebilir.

Deneyimli Ekip

Bu durumlarda yapılacak en önemli hareket koltuklarınızın temizliğinde önemli rol oynayan bizler yani koltuk yıkamacılarıdır. Profesyonel ekiplerle koltuk temizliği işlemi koltuğunuzun ve lekelerin durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu duruma koltuk yıkama profesyonel olarak kullanılan özel seçilmiş ekipler olarak müdahale edilerek tam otomatik makinalar ile koltuk yıkama işlemi başlar. Kullanılan deterjanların özellikle onaylı olmasına dikkat ediniz. Sıradan deterjanlar kullanan firmalar lekelerin vereceği zararlardan daha fazla ve daha tehlikeli sağlık sorunlarına sebep olabilir bu yüzden kullanılan deterjanların özellikle onaylı ürünler olmasına dikkat ediniz.

Yerinde Hizmet

Koltuklarınız fabrikalara götürülmesi pek tercih edilen bir yıkama işlemi değildir. Taşıma sırasında koltuklarınıza veya başka eşyalarınıza zarar verilebilir bu yüzden koltuk yıkamaları genellikle koltuğunuzun bulunduğu yerde yapılmasına dikkat edilir. Önde gelen firmalar bu durumlara çok önem vererek müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktan kaçınmaz. Koltuklarınızı sıradan deterjanlar ve sıradan koltuk yıkamacılarına emanet etmekten kaçınınız bu işi ehline ve kalitesine güvenen profesyonel ekipleri mevcut olan firmalara emanet ediniz.Dilerseniz iletişim formunu veya Whatsapp İletişim Hattı ile sizde randevu alıp, koltuklarınızı yıkatabilirsiniz.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?