Kağıthane Yorgan ve Battaniye Yıkama

Kağıthane yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde kalitemiz ile birçok firma arasında öne çıkmaktayız.

Yorgan yıkama işlemi büyük sanayi tipi çamaşır makinelerinde birkaç işlemden geçerek olmaktadır. Fabrikamızda öncelikli olarak çırpma işlemi yapılarak eşyanız üzerinde bulunan her çeşit toz ve kir arındırılır. Ardından var olan inatçı lekeleri çıkarmak için özel yöntemler uygulanır. Bu yöntemlerde herhangi bir renk karışma ihtimaline karşı özenli davranılır. Bu işlemlerin ardından türü belirlenir eşyanız yıkama işlemine alınır. Burada kaliteli deterjan ve yumuşatıcılar ile yıkanmaktadır. Kullanılan temizlik ürünlerimizde alerjik madde bulunmaz. Yıkanan eşyalarınız sıkılarak kurutma aşaması hızlandırılır.

Kurutma aşaması için fabrikamızda açık ve kapalı alanlar mevcuttur. Her gün temizlenen bu alanlarda eşyalarınız derinlemesine kurutulur. İçerisinde en ufak bir nem bile kalmaz.

Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem ilerde büyük sorunlara yol açar. Bu nedenle firmamız temizlikte olduğu kadar kurutma aşamasında da oldukça titiz davranır. Kurutulan eşyalarınız ekiplerini tarafından son kez kontrol edilir. Burada lekelere, temizliğe ve kurutma işlemine bakılır. Ardından paketlenir. Teslimatımız 3 gün içerisinde gerçekleşir. Dakik ekip arkadaşlarımız sayesinde temizlik ve hızın yeni adresi olarak Kağıthane semtinde hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı