Kağıthane Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama konusunda Zeynep halı yıkama adıyla İstanbul Avrupa yakasındaki birçok ilçeye verdiğimiz hizmetimiz sonucu müşteri havuzumuz gelişmektedir. Ancak burada müşteri havuzumuzu geliştireceğiz diye verdiğimiz hizmette asla ödün vermedik. Aksine git gide kendimizi ve kullandığımız teknolojik makineleri geliştirdik. Bu sayede gördük ki müşterilerimizi önemseyerek verdiğimiz hizmetin kalitesini arttırdığımızda diğer hizmetlerimiz gibi stor perde yıkama hizmetimizde de tercih edilen firma haline geldik.


Stor perde yıkama işlemleri yapılırken perdenin dokusu ve türünü doğru belirleyip uygun temizlik yöntemlerinin kullanılması oldukça önemlidir. Tüm işlemler doğru şekilde yapıldığında stor perdeler evinize eski ihtişamını sağlamaktadır. Koltuk ve halılar gibi ev dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan perdelerin yıkanma sıklığı da önemlidir. Stor perdeler uzun süreler boyunca üzerinde herhangi bir koku tutmayarak kolay kolay kirlenmemektedir.


Stor Perde Yıkama Aşamaları

  1. Öncelikle sizlere en uygun gün ve saat belirlenir.
  2. Belirlenen saatte ekip arkadaşlarımızı stor perdeleri sökerek yıkanmak üzere fabrikamıza getirir.
  3. Fabrikamıza getirilen perdeniz türüne göre ayrılarak uygun makinelerde yıkanma işlemine alınır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta stor perdenin tamamen açılmasıdır aksi taktirde katlanmalar meydana gelecektir.
  4. Stor perdeler yıkandıktan sonra içerisinde bulunan kirli suyun çıkartılması için temiz suda bir süre bekletilmektedir.
  5. Bekletilen stor perde kurtulmak üzere tamamen açılır. Firmamız bu konuda açık ve kapalı olarak toplamda 1500 M2’ lik alana sahiptir.
  6. Stor perde yıkama işlemi tamamen bitince tecrübeli ekip arkadaşlarımız yardımıyla sizlerden teslim almadan önce oluşmuş çatlak ve kırıklar tamir edilerek paketlenir.
  7. Son işlem olarak sizlerle iletişime geçerek uygun gün ve saat belirlenir ve ekip arkadaşlarımız evinize gelerek perdelerinizin montajını yaparla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı