Kağıthane Koltuk Yıkama

Kağıthane koltuk yıkama denilince ilk akla gelen firma olma yolunda Zeynep halı yıkama olarak emin adımlarla ilerlemekteyiz. 2010 yılında kurulan firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama ve yorgan – battaniye yıkama gibi birçok alanda müşteri memnuniyetini göz önüne alarak gelişimini sürdürmektedir.

Bilinen yıkama yöntemlerinde siz lekeyi çıkarttım diye düşünürken aslında kirli suyu kumaşın altına itersiniz. Kuruma işlemi sırasında su buharlaşarak havaya karışmak isteyeceğinden koltuk yıkama işleminden istediğiniz verimi alamayacaksınız. Bu konuda bizler yüksek emiş gücüne sahip vakumlu makineler kullanarak çalışmaktayız. Bu sayede koltuğunuzda bulunan kirleri tam anlamıyla çıkartarak ilk günkü kadar temiz koltuklara kavuşmanızı sağlamaktayız.

Koltuk ve kanepe gibi eşyalar taşınması zor olan eşyalardır. Taşınsa dahi çevreye ve diğer eşyalara zarar verilmesi olasıdır. Bu yüzden Zeynep halı yıkama olarak koltuklarınızı yerinde yıkayarak sizleri bu dertlerden kurtarıyoruz.

Bu zamana kadar çalışmış olduğumuz müşterilerimizi sürekli olarak bizden memnun kaldıklarını, komşularına da önereceklerini söylediler. Bunun sebebi ekip arkadaşlarımızın tecrübeli ve işin severek yapmasından kaynaklanıyor. Biz bu işi severek yapmasaydık bu günlere sizlere daha iyi hizmet verecek şekilde gelemeyeceğimizi biliyoruz. Bu yüzden koltuk yıkama sektöründe de emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı