Kağıthane Halı Yıkama

Zeynep Halı yıkama firması olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlamış bulunmakta ve Kağıthane semtine de hizmet vermekteyiz. Ekibimiz 13-15 kişiden oluşmakta ve halı yıkama Fabrikası içerisinde 10-12 kişilik profesyonel bir ekibe sahibiz.

Kağıthane Halı Yıkama olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere tertemiz bir şekilde yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama firmamızda otomatik makineler, açık kurutma alanı ve kapalı kurutma alanı olanaklarına sahibiz. Firmamız halılarınızın türlerine göre işlem uygulamaktadır. Halılarınızın yapısına ve türüne göre hassasiyet göstermekteyiz.

Halı Yıkama işlemimiz ve kusursuz hijyene sahip olma uğraşlarımızdan sonra siz değerli müşterilerimizi arayıp müsait olup olmadığınızı sorar ve sizin bilgileriniz dahilinde evinize teslim etme işlemi başlatırız. Firmamız sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için ücretsiz servisimizden yararlanmanızı sağlar ve üç gün içerisinde teslim yapmaktadır.

Halı yıkama işlemi profesyonelce yapılmalıdır, nasıl ki giysilerimizi tekrar giyebilmek için temiz bir şekilde yıkatıyorsak halılarımızın da aynı şekilde temiz yıkatmalıyız bu bizim sağlığımız için en önemli faktörlerden biri olmalıdır. Derinlemesine ve doğru tekniklerle yapılmayan halı temizleme işlemi sonucunda halı üzerinde bulunan ve gözle görülmeyen bakteriler hastalıklara yol açar, bağışıklık sisteminizi zayıflatır.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından ve iş ahlakı kuralları gereği bütün imkanlarından yararlanarak sizler için temiz ve hijyenik bir hizmet verebilmek için son derece kaliteli ürünler kullanarak müşterileri için kusursuz hizmet vermektedir.  Kağıthane Halı Yıkama fabrikası, halılarınızı antibakteriyel temizlik ürünleri ve leke çıkarıcılarla temizler. Son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanıyor profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı