Halı Yıkama
Halı yıkama fabrikasına ait kullanılan bir görsel

Zeynep Halı Yıkama

Zeynep Halı Yıkama olarak 2010 yılından beri İstanbul’da çeşitli temizliklerle hizmet vermekteyiz. Evlerimizin vazgeçilmez eşyası olan halılar, üzerinde barındırdığı kir, toz, leke, bakteri ve ölü deriler yüzünden kimi zaman sağlığımıza tehdit oluşturur.

Günümüzde kentleşmenin de etkisiyle birlikte halı yıkama işlemi düzgün yapılamamaktadır. Evde yapılan halı yıkamada bakteriler tamamen yok olmaz ve halı kumaşınız zarar görebilir. Bunun için mutlaka bir profesyonelden destek almanız tavsiye edilir.

Halılarınız nasıl yıkanır?

Halılarınız fabrikamıza geldikten sonra cinsine göre ayrılır. Halınızın cinsine uygun temizlik ürünleri ve makine ayarı seçilir. Bu sayede halınız zarar görmeden daha kaliteli temizlenmiş olur. Halıların ebatları ölçülüp etiketlenir. Etiket dolayısıyla asla başkasının halısı ile karışmaz. Ardından toz alma odasına alınarak tozlarından tamamen arındırılır. Burada derinlemesine temizlik için yüksek emiş gücüne sahip vakum makineleri kullanılır.

Halılarınız nasıl kurutulur?

Halılarınız fabrikamızda özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı olan halı kurutma odalarında kurutuyoruz. Bütün kurutma alanlarımız her gün temizlenip dezenfekte edilmektedir. Üstelik 1500 m2lik alana sahip olan açık kurutma alanımız sayesinde halılarınız hızla kurumaktadır. Halılar müşteriye teslim edilirken tamamen kurumuş bir şekilde teslim edilir. Tekrardan havalandırmanıza gerek kalmaz. Halı kurutma işlemi de tamamlandıktan sonra tarama ve paketleme işlemi yapılır. Bu işlem ile halılarınız tüy yatımına göre uygun şekilde taranır. Tarama işlemi sona erdikten sonra deneyimli ekip arkadaşlarımız yıkama öncesi leke kontrolü yapar. Derinlemesine temizlenen halılarınız teslimat için paketlenir.

Zeynep halı yıkama 10 yıllık tecrübesi ile İstanbul’un hemen hemen tüm semtlerine kaliteli, hızlı ve profesyonel yıkama hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerimize sağlamış olduğumuz garantili halı yıkama hizmetleri ile memnuniyet seviyesini en üst düzeye çekmeyi başarmış ender halı yıkama fabrikaları arasındaki yerimizi aldığımızı tüm samimiyetimiz ile belirtmek isteriz. Sizde bizimle iletişim formları üzerinden kolayca iletişime geçebilir, satış personellerimiz ile iletişime geçmek için bize telefon numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizi Arayalım


Müşteri temsilcimizden telefon hattı üzerinden fiyat almak ister misiniz?

Halı Yıkama Bölgelerimiz