Zeynep Halı Yıkama, 2010 yılında sizlere kaliteli hizmet sunmak amacıyla açılmıştır. Hizmet verdiğimiz alanlar ve hakkımızda daha fazla detay aşağıda belirtilmiştir;

Fabrikamızda 10-12 kişilik alanında profesyonel ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızda sizler için emek vermekteyiz. Sizlere yıkama alanlarında hizmet verirken aynı zamanda yıkama alanında yaşanan son teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve daha kaliteli hizmet sunmak için uğraşıyoruz. Yıkanan eşyalarınız kurutma sırasında yer sıkıntısı çekmemesi adına sahip olduğumuz kurutma alanlarını genişletiyor ve şuan toplam 1500 M2’ lik açık ve kapalı kurutma alanlarıyla firmamızda hizmet veriyoruz.

Firmamızda halı, koltuk, stor perde, yorgan ve battaniye yıkama işlemleri kullanılan deterjan ve makineler bakımından dikkatli şekilde yapılması gereken işlerdir. İnsan sağlığına zararlı deterjanlar kullanıldığında sizlerin sağlığı göz ardı edildiği için halı yıkama fabrikalarını seçerken hakkımızda sayfalarından bilgi almayı unutmayın. Zeynep Halı Yıkama olarak yıkama işlemi sonunda eşyalarınızda herhangi bir deterjan kalıntısı bırakmıyor, hakkımızda kötü düşünmemeniz için sağlığınızı riske atmıyoruz.

Zeynep Halı Yıkama olarak sizlere ücretsiz servis imkanı sunuyor bizi tercih etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki sizler kaliteli hizmet aldığınız sürece bizi çevrenize tavsiye edeceksiniz ve bizde bu sayede müşteri havuzumuzu genişleteceğiz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.