Güngören Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve battaniye yıkamak denilince aklınıza gelecek ilk firma Zeynep yorgan ve battaniye yıkama gelmesi gerekmektedir. Bu firmanın ismini çevrenizde duyduğunuz olumlu yorumlardan da anımsayabilirsiniz. Firmamız olarak Güngören de hizmetimize devam etmekteyiz.

Sıradan firmalara yorgan ve battaniyelerinizi emanet etmek sağlığınıza karşı tehditlerin oluşmasına kadar son derece tehlikeli olabilir. Sıradan firmaların aksine bizler firmamız olarak özel otomatik makinalarımız olarak özenle seçilen profesyonel ekibimiz sizlerin sağlığına göz dikmekten uzak tek amacımız sizleri memnun edip çocuklarınıza ve sizlere kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktayız.

Yıkama işlemlerine şu şekilde devam edebiliriz.

İlk olarak evinizden ücretsiz şekilde alınan yorganlarınız ve battaniyeleriniz paketlenip firmamıza getirilir.

Burada gerçekleştirilen ilk testlerde 15 profesyonel ekibimiz tarafından belirlenen uygulamalar ile kullanılacak makine da özel program seçilir bu programların seçiminde yorganlarınızın ve battaniyelerinizin özellikleri çok önemlidir. Bunları göz ardı etmeden amacına uygun program da yıkayarak işlemimize başlıyoruz.

Kullanılan deterjanların yorgan ve battaniyeleriniz de kalıntı bırakmaması amacı ile sizlere sağlıklı bir yaşam sunmak için özel onaylar almış deterjanlar kullanılmaktadır.

Durulanan yorgan ve battaniyeleriniz sonrasında bu sulardan kurtulup çok az bir şekilde nem bırakır bu nemin de temiz bir şekilde uzaklaşması için Zeynep yorgan ve battaniye yıkama olarak kapalı özel kurutma alanlarına alınır.

Bu kurutma alanları müşterilerimizin sağlığı doğrultusunda tamamen temiz şekilde kurutulur ekibimiz tarafından son kez kontrol edilen ürünlerimizi onay verildikten sonra paketleme işlemine alınır.

3 gün içerisinde sizlere teslim hale gelen yorgan ve battaniyeleriniz sizlerin istediği yer ve saatte sizlerle buluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı