Güngören Stor Perde Yıkama

Zeynep stor perde yıkama olarak biz bu işin ustasıyız diyerek lafa giriş yapmaktayız. Biz firmamız ile İstanbul’un en güzel en şirin semtlerinden birisi olan Güngören de hizmetimize devam etmekteyiz. Artan teknolojik imkanlar ve özenle belirli testlerden geçen profesyonel çalışanlarımız ile stor perde yıkama işin de uzun yıllardır süre gelen tecrübemizin üzerine koyarak ilerlemeye devam ediyoruz.

İlk olarak stor perde ile ilgili sizlere şunları söylemem arz ediyor. Tül perdeler kullanmak zorunda kaldığınız zaman iki çeşit perde almak durumundasınız birisi güneş ışınlarını geçirir diğeri geçirmesine engel olur. Bu perdelerin yıkanması makinaya atılarak çözümlenebilir.

Stor perde olarak ise tek perde ile tül perdelerin yaptığı işi tek perde kullanarak çözebilirsiniz. Son zamanlarda evlerde sıklıkla karşılaştığımız perde türü olan stor perdenin temizlenmesi bir hayli zor olmaktadır. Stor perdelerinizi temizlerken kullanılan bezlerden uzak durmalısınız bu perdeler profesyonel ekip dışında temizlenme işlemi görürse kırılmalar sökülmeler hırpalanmalar eskimeler yaşanabilir.

Profesyonel kadromuz bu iş için sizlere tam hijyenik ve sapasağlam bir perde yıkama hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Zeynep stor perde adı altında Güngören semtimde verdiği hizmetlerde ücretsiz servis imkanı sağlayarak istediğiniz yerde stor perdelerinizi özenle söküp paketleyerek fabrikamıza getirir.

Burada fırçalama ve bezlerle değil özel makinalar ile perdelerinizin türü kadromuz tarafından belirlenerek amacına uygun şekilde temizlenmesi için makinalarımız ayarlanır.

Yıkanan ve temizlenen perdeleriniz için çok ama çok az da olsa kalabilecek toz ve kirler için durulama işlemi yapılır ve temiz bir suya perdeleriniz bırakılarak kirden arınması sağlanır.

Bu işlemin ardından kontrol edilerek kurutma alanlarımızda kurutulan perdeleriniz servise hazır hazır hale gelir. Yine aynı şekilde sizin istediğiniz yere eşyalarınızı getirerek monteleme işlemi başlar ve ücretsiz bir şekilde monte işlemi biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı