Güngören Koltuk Yıkama

Bizler Zeynep halı yıkama isminde piyasaya yıllardan beri hakim olarak 12-15 profesyonel ekibimiz ile Güngören semtimizde profesyonel olarak işimize burada da devam etmekteyiz. Bizler bu tecrübemiz ile sizlere mükemmel bir hizmet sunmaktayız. Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanan müşterilerimizin hepsinden tam not aldık. Uzun yıllardır bu işi severek yaparak çoğu semtimizde hala bu işin piri biziz diyebiliriz. Müşterilerimizin bizleri seçerek memnuniyetsiz kalmaları mümkün dahi değildir.

Çekyat, koltuk ve kanepe benzeri iş ve ev eşyalarınızın temizleme uygulamasında acemi olan kişilerce yapılan temizlik kumaşlara ve kaplamalara zarar vermektedir. Sizin için çok değerli olan koltuklarınızın sağlık açısından da çok önemlidir. Bu lekelerin acemilik ile yapılan üstün körü temizlik ile lekenin geçmesi bir yana bu lekenin daha da iç taraflara ilerlemesi gayet mümkündür. Bu temizlik işlemleri ile lekelerinizin görüntüsü geçmiş gibi görünse dahi daha da iç taraflara ilerleyip burada biriken lekelerin zaman ile bakterilere sebep olabilir bu da çocuklarınızın hastalığına davetiye çıkarmış olacaktır.

Bu işlerin ciddilik açısından önemi fazla olup profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Bu profesyonellik ile lekenin türünü belirleyip bu lekenin en sorunsuz şekilde çıkarılması için bu lekenin türüne uygun özellikle doğal olmak zorunda doğaya duyarlı deterjanlar kullanılmalıdır. Bizler bu ürünleri kullanırken sağlık bakanlığınca onaylanmış ürünleri kullanmaktayız. Ürünlerimizin TSE damgalı ürünler olmasına dikkat ederek hassasiyet içinde lekelerin temizlenmesini sağlıyoruz.

Tam otomatik koltuk yıkama makinalarımız kullanıma tamamen hazır olup. Müşterilerimizin talebi üzerine yerinde koltuk yıkama bizim en önemli özelliklerimizden birisidir. Bu uygulamamız da ev sahibinin kuralları içerisinde tamamen hijyenik şekilde etrafa en ufak zarar vermeden koltuk temizleme uygulamamızı uyguluyoruz.

Tam otomatik makinalarımıza ve 12-15 profesyonel ekibimize güvenimiz tamdır. İnsan gücünü azaltıp teknolojiye daha da önem verip bu konuda çok titiz davranıyoruz. Zeynep koltuk yıkama adı altında Güngören’de verdiğimiz hizmette profesyonel ekiplerimizce lekelerimiz tespit edilir ve türüne uygun zararsız deterjanlar kullanılarak vakumlu otomatik makinamızla işlemimizi tamamlarız. Bu uygulamanın amacı bu makine işlem sırasında verilen suya karışan lekelerin vakumlama makinası ile vakumlanarak temiz su gelene kadar devam eder ve lekelerimiz köküne kadar temizlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı