Güngören Halı Yıkama

Firmamız müşterilerimize 2010 yılından beri halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama alanlarında hizmetini sunmaktadır. Firmamızın temel amaçlarından bir tanesi halı yıkamak değil müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamaktır.

Bizlere güvenle teslim edilen halıların aynı şekilde aynı titizlik ile sahiplerine geri getirmek bizim için çok önemlidir. Yıllardır süre gelen tecrübemiz ve bunun yanı sıra işimizi severek yapmamız özenle titizlikle işimizi sürdürmemiz başarımızın sırlarından bir kaçıdır.

Zeynep halı yıkama olarak Güngören semtinde de hizmet vermekteyiz. Şirketimizde her halı türüne uygun yıkama mevcuttur halılarınızı boyut fark etmeksizin çeşit ve türlerine göre özenle yıkamaktayız.

El dokuma halısının temizliğini size kısaca açıklayalım. El dokuma halısı özellikle diğer halılardan çok farklı ve özeldir. Halımızı yıkarken kullanılan makinalar çok sakıncalıdır. El dokuma halılarında yıkanırken kullanılan şampuanların özellikleri ve uzun süre boyunca ıslak bir şekilde durması ile renkleri akabilir farklı riskler ortaya çıkabilir. El dokuma halıların hassaslığından dolayı yıkanırken kullanılacak şampuanların da bu tipe uygun şampuan olması gerekmektedir.

Biz firma olarak bu tip halılara özel en özel şampuanlarımızı kullanıp müşterilerimizin gerçekten mutlu olmasını sağlıyoruz. Aksi taktirde sıradan bir halı yıkama şirketinin ucuz kanserojen madde içeren zararlı şampuanları kullanması son derece olası bir durumdur.

Zeynep halı yıkama olarak müşterilerimize ücretsiz servis imkânı sunup 3 günlük süreç içerisinde tam güvenilir bir şekilde iadesini sağlamaktayız.

Halılarınız çeşitlerine göre yıkanıp son teknoloji makinalarımız ile hatasız bir şekilde yıkanıp halınızın ihtiyacına göre özel kapalı veya açık kurutma alanlarımızda kurutuyoruz.

Kapalı kurutma alanlarımız özel halılarımız için tozdan kirden uzak ve hızlı bir şekilde kurutmamız için kullanılmaktadır.

Açık kurutma alanlarımız ise tamamen hijyenik ortamlarda tozdan ve kirden uzak bir şekilde halılarımızın doğallığını bozmadan kurutma çeşidimizdir. 

Sıradan şirketlerde bulunan açık kurutma yöntemi halılarınızı kaldırımlara yollara sererek güneşten faydalanıp kurutma yöntemidir bu gibi yöntemler halılarınıza kaldırımdan yoldan gelebilecek tozlara karşı korumasızdır. Bu kurutma alanları hakkında bilginiz olmadan lütfen sıradan bir halı yıkamaya halılarınızı emanet etmeyiniz. Bizler bu işi halılarınızın temizliği ve sizin sağlığınız için titizlikle sürdürmekteyiz.

Halılarınız özenle sarılıp paketlenip 3 günlük süre içinden müşterilerimizin istediği yer ve saatte güvenilir bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Güvenli, sağlıklı ve titizlik içinde çalışan profesyonel kadromuz ile halılarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı