Gaziosmanpaşa Yorgan ve Battaniye Yıkama

Zeynep yorgan ve battaniye yıkama denilince aklınıza gelen her şey gerçekten doğru. Evet bizler bu sektörde gerçekten çevrenizden duyduğunuz her türlü olumlu yorumları benimseyerek bu işe Gaziosmanpaşa da devam ediyoruz. Tüm mahalleler de yorgan ve battaniyelerinizi özenle alıp güvenilir bir şekilde temizleyerek sizlere tekrar iletiyoruz. Firmamızın adını 2010 yılından beri en muhteşem şekilde duyurmaya 15 kişilik profesyonel ekibimiz ile kalite ve tecrübemiz ile devam ediyoruz. Açık ara bu sektörde diğer firmalara göre daha kaliteli ve daha özenle severek bu işi yaparak sahipleniyoruz.

Yıkama işlemlerini en az hata ile sizlere sunmakta olan Zeynep yorgan ve battaniye yıkama firmamız sizlere en güvenilir hizmeti vermekten 2010 yılından beri sunmaktan onur duyar.

Yıkanmaya ihtiyacı olan yorgan ve battaniyelerinizin sağlığı açısından kullanılacak deterjanlar özel onayları almış olması gerekmektedir. 

Tam otomatik makinalarımız yorgan ve battaniyelerin özel olan türlerine karşı son derece kullanışlı ve titiz programlara sahiptir.

Yorgan ve battaniye yıkama işlemleri bu makinalarda başlayıp baştan sonra ekibimiz tarafından kontrol edilerek sizlere sunulacak hizmette sınır tanımamaktadır.

Ekibimiz tarafından belirlenen yöntemler ile uygulanan yıkama ve temizlik işlemleri tamamlanarak %10 oranın da kalan nemlilik ile kurutma alanlarına bırakılarak tam olarak kurutulup sizlere hazır hale getirilir.

Bu kapalı kurutma odaları bizlere özel olup dışarıdan gelebilecek her türlü zararlı kir ve tozlardan uzaktır. Bu konuda sizlere kesinlikle tam kurumamış tozlu ürünler vermemeye özen göstererek kurutma işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Servis aracımız ile hazır duruma gelen yorgan ve battaniyeler Gaziosmanpaşa ilçemiz de ücretsiz olarak servisimizle sizlerin isteği doğrultusunda evinize kadar getirilip sizler tarafından da onay alındıktan sonra teslime edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı