Gaziosmanpaşa ve Arnavutköy Overlok

Avrupa yakasının birçok semtine vermiş olduğumuz hizmetler arasında overlok hizmetimizde bulunmaktadır. Overlok işlemi kısaca halı kenarlarında sökülen ipliklerin düzeltilmesi işlemidir.

Zeynep halı yıkama olarak biliyoruz ki sizler için odalarınızı süsleyen halılar oldukça önemlidir. Halılarınız bu kadar önemliyken zamanla kenarlarındaki dikişlerin açılması ile ipliklerin ortaya çıkması sizleri son derece rahatsız etmektedir. Sizler için overlok alanında hizmetlerimize ara vermeden devam etmekteyiz.

Overlok işlemi zor bir işlem değildir. Ancak doğru yapılmadığı sürece hem kenarlardan taşmalar olacak hem de dikişler zamanla açılacaktır. Zeynep halı yıkama olarak müşterilerimizi önemsediğimiz için yaptığımız işi en ince detayına kadar dikkatli bir şekilde yapıyoruz. Biliyoruz ki sizler bizi tercih ettiğiniz sürece gelişme göstereceğiz.

Zeynep halı yıkama olarak hizmet vermek için her zaman bir telefon uzağınızda olacağız. Sizleri önemsemiyor olsaydık 2010 yılından bu yana bu kadar gelişemez ve ayakta duramazdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı