Gaziosmanpaşa Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama bizim işimiz diyerek konuya iddaalı bir giriş yapıyoruz Zeynep stor perde yıkama Gaziosmanpaşa olarak. Biz bu işin piriyiz 2010 yılından beri yıkama konusunda üzerimize hiç kimseyi tanımıyoruz. Bizler evlerinizin güzel kokular yaymasını temiz görünmesini sağlıklı bir şekilde kullanımını ve çocuklarınızın hastalıklardan korunmasını sağlamaktayız. Evinizin daha ferah görünmesi için stor perdelerinizin 1 sene de en az 2 defa yıkanması temizlenmesi gerektiğini unutmamak lazım.

Son dönemlerde sıkça kullanılan tül perdelere nazaran daha kullanışlı olan stor perdelerimiz evlerimizi tül perdelerden daha çok modern göstererek evimizde daha çok tercih edilmesini görmekteyiz. Bu perdelerin kullanışlı ve güzel olmasından çok temizliği çok önemli ve zordur.

Profesyonel ekiplerce temizlenip yıkanmayan perdeler çürümeye yanlış temizlenme ve kullanımdan çatlaklara ve sökülmelere yüz tutabilir.

Zeynep stor perde yıkama olarak Gaziosmanpaşa da evinize kadar geliyoruz. Ücretsiz servis ve ücretsiz sökme ve temizlikten sonra takma servisimiz ile profesyonelce bir yıkama işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Perdeleriniz alınarak firmamıza getirilerek türüne uygun yıkama işlemine girer. Son teknoloji  makinalarımız ile yıkama işlemini tamamladıktan sonra sonra durulama işlemi bunları takip eder.

Sırdan bir firma da bu uygulamalara makine ile değil fırçalar ile yapılmaktadır bu fırçalar perdelerinizi eskisinden daha da fazla yıpratır. Bizler yıkama işlemini titizlikle yaptıktan sonra kurulama işleminde hiçbir şekilde toz ve kir bulunmadan kurutmaktayız tüm işlemleri takip edip yerinden ayrılmayarak takip ederek perdelerinizin itinayla sizlere temiz şekilde gelmesi için elimizden gelen her şeyi fazlasıyla yapmaktayız.

Ücretsiz servisi bulunan firmamızın perdelerinizi istediğiniz gün ve saat içerisinde yıkandıktan ve kurutulduktan sonra evinize veya işyerlerinize gelip monte etmesi hizmetlerimiz arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı