Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Zeynep Halı yıkama olarak 2010 yılından itibaren hizmetimizde sınır tanımıyoruz. 2010 yılında İstanbul’un Avrupa yakasında hizmete başlamıştır. Şirketimizin temel unsurlarından birincisi olarak gördüğümüz müşterilerimizin hizmet verdiğimiz insanlarımızın memnuniyetini ve güvenini karşılamak olarak yola başladık. Kalitemiz ve tecrübemizden ödün vermeden devam eden şirketimiz işimize olan saygımızdan ve halı yıkama da olan tecrübemizde sıfır hata ile halı yıkama işlemi yaparak durular kurutur paketler size 3 gün teslimat süresi içerisinde iletiriz.

Halı yıkama insan sağlığı açısından da çok önemli olduğu için gün içerisinde saatlerce üzerinden oynayan çocuklarımız da olduğu için biz bu işe özen gösteriyoruz işimizi sevdiğimiz için yapıp başarılı oluyoruz.

Halılarınızı yıkarken nelere dikkat ediyoruz

  • Öncelikle halınızı teslim almadan önce irtibat halinde iken güler yüzlü ve saygınlığımızı kaybetmeden iletişimimizi sağlıyoruz.
  • Belirlenen gün ve saat içerisinde sizin halılarınızı nereden teslim almamızı istediğiniz yerden alıyoruz (Ev, iş yeri vb.)
  • Halı yıkama işleminden önce halınızı kontrol edip yırtık, soluk gibi kalıcı hasarları belirleyip müşterilerimize bunun ile ilgili bilgileri veririz. (bu maddenin amacı halılarımızı teslim ettikten sonra müşterilerimiz ile aramızda yaşanabilecek olumsuzlukları azaltmak içindir)
  • Halınızın boyutu fark etmeksizin türüne göre ayarlanan makineler aracılığı ile işleme başlanır.
  • Gaziosmanpaşa halı yıkama olarak size ve halınıza zarar verebilecek her türlü kimyasal malzemelerden uzak durmaktayız.
  • Sağlığınıza ve halınıza zarar vermeyecek olan maliyetli olsa dahi özellikle doğal şampuanlar ile yıkama işlemi gerçekleştirilir.
  • Yıkama işimizin ardından halının suyu sıkılarak suyun azaltılması sağlanır.
  • Kapalı ve açık kurutma alanlarımızdan halınız için uygun olan kurutma yönteminden faydalanarak halınızın tamamen sağlıklı bir şekilde kurutulması sağlanır.

NOT: Bu yöntemlerin önemi çoktur, kaldırımlarda yollarda kurutulan halılarınızın çocuklarınızın sağlığı bakımından dikkat edilmesi gereken en önemli uygulamalardan birisidir.

  • Kurutulan halılarınız son aşama da tekrar kontrol edilerek özenli ve hassas olunarak paketlenir.
  • Sizinle iletişime geçilir ve halılarınız 3 gün içerisinden ücretsiz servis imkânı ile size iletilir.

Müşterilerimizin memnuniyeti ile sona eren halı yıkama serüvenimiz bu şekildedir. Sizlerin sağlığı çocuklarımızın sağlığı bizler için çok önemlidir.

Düşük fiyata yüksek kalitede, sağlıklı ve hijyenik halılarınız için bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı