Fatih Yorgan ve Battaniye Yıkama

İstanbul’un birçok semtine getirdiğimiz üstün temizlik hizmetini Fatih semtine de getirmekteyiz. Zeynep Halı Yıkama olarak birçok temizlik hizmeti ile yanınızdayız. Evimizin vazgeçilmez sıcacık eşyası olan yorgan ve battaniyelerinizi derinlemesine kurutup temizlemekteyiz.

Profesyonel ekibimiz, kaliteli ürünlerimiz, özel makinelerimiz ve tecrübemiz ile yorgan ve battaniye yıkamada sizlere derinlemesine temizlik garantisi vermekteyiz.

Yorgan ve battaniyeler nasıl yıkanmaktadır?

Eşyalarınız fabrikamızda sanayi tipi yaklaşık 40kg kapasiteli büyük çamaşır makinelerinde yıkanmaktadır. Türü belirlenen eşyanız ona uygun olarak yıkanmalıdır. Aksi taktirde eşya dokusu zarar görebilir. Yıkama işlemi için en kaliteli organik temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ürünlerimiz alerjik madde içermez. Sağlığınızı olumsuz etkilemez. Yıkama işlemi ortalama 1.5 saat sürmektedir. Yıkanan eşyalarınızın daha hızlı kuruması için sıkma işlemi yapılır. Burada kaliteli makinelerimiz dolayısıyla eşya dokusunda yırtılma veya yıpranma olmaz. Sıkma işlemi ile eşya üzerinde bulunan suyun çoğu çıkartılır. Geriye hafif bir nemlilik kalır. Yorgan ve battaniyeler en ufak bir nemlilikte bile çürüme yapmaktadır. Bu nedenle yıkanan eşyalarınız kurutma odalarımızda kurutulur. Açık ve kapalı olmak üzere iki adet kurutma alanımız vardır. Bu alanlarımız her gün temizlenip dezenfekte edilir. Tamamen kuruyan eşyalarınız son kez kontrol edilip paketlenir.

Teslimatımız Fatih’in her noktasına en geç 3 gün içerisinde gerçekleşmektedir. Teslimat öncesi müşteri ile irtibata geçilerek uygun gün ve saat belirlenir. Ekiplerimiz uygun olan saat aralığında teslimatı gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı