Fatih Stor Perde Yıkama

Stor perdeler ev ve ofislerinize farklı bir dekoratif tat katmaktadır. Bu sebeple ülkemizde kullanımı artmakta olan stor perdelerin avantajı ise kullanım kolaylığı sağlaması ve sürekli yıkama işlemi gerektirmemesidir.


Stor Perdeler Nasıl Yıkanır ve Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Stor perde yıkama işlemi öncelikle perdenin büyüklüğü kadar temiz bir alan da yapılmaktadır. Perdenin tam olarak açılması herhangi bir katlanma durumu oluşmaması için son derece önemlidir. Çünkü güneş ışığı perdenin üzerine vurduğunda üzerinde bulunan iz ve lekeleri kolayca görünmesini sağlamaktadır.


Stor perde yıkama işlemi yapılırken yumuşak bir sünger veya fırça kullanılması gerekmektedir. Aksi taktirde perde zarar görür. Son olarak kurutma işlemi sıkıştırarak yapılmamalıdır. Bu şekilde kurulama işlemi yapılırsa yine katlanmalar ve kırışıklıklar oluşacaktır.


Zeynep halı yıkama olarak yılların getirmiş olduğu tecrübemizi kullanarak kapınıza kadar geliyor, stor perdenizi fabrikamıza götürmek üzere ayrılıyoruz. Fabrikamızda son teknoloji makineler yardımıyla stor perde yıkama işlemini gerçekleştiriyor ve kurutuyoruz. Son olarak sizlerle iletişime geçerek müsait olduğunuz bir günde ekip arkadaşlarımız evinize gelerek stor perdelerin montajını yapmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı