Fatih Koltuk Yıkama

Koltuk kumaşı insana konfor sağladığı gibi birçok bakteri içinde ev sahipliği yapmaktadır. Evlerde, ofislerde, otellerde ve yurt gibi birçok yerde koltuk ve kanepeler sıkça kullanılmaktadır. Bu kullanım sıklığında temas yoluyla bakteri ve kirler kolayca bulaşmaktadır. Durum böyle olduğu için belirli aralıklarla ve derinlemesine koltuk yıkama işlemi yapılması gerekmektedir.

Koltuk yıkama halk arasında bezle sil geçer denilecek kadar basit bir işlem değildir. Çünkü deterjanlı bezle silindiği zaman lekeler tam anlamıyla çıkartılamadığı gibi bakterilerle beraber koltuk kumaşının derinliklerine itilmektedir. Burada toz parçacıkları da bulunduğu için koltuk yüzeyine vurduğunuzda havaya toz kalkmaktadır. Oluşan toz alerjisi bulunan kişiler için oldukça önem taşımaktadır. Bu yüzden koltuk yıkama işini güvenilir ellere bırakmaktasınız.

Zeynep halı yıkama olarak 10-12 kişilik tecrübeli ekip arkadaşlarımızla koltuk yıkama hizmetimizde bulunmaktadır. Bu hizmetimizde odalarınızı süsleyen koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz görünüme kavuşturacak şekilde yıkamaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına piyasadaki makine ve deterjan gibi temizlik malzemelerini sürekli olarak araştırmamızdır. Fatih semtinde koltuk yıkama hizmetini müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı