Fatih Halı Yıkama

Zeynep Halı Yıkama olarak 2010 yılından beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Tecrübeli ekibimiz ve günümüz teknolojiye uygun otomatik makinelerimiz bulunmaktadır. Halılarınızın hijyenik ortamlarda kurutulması için açık ve kapalı kurutma alanlarımız da mevcut olup kaliteli hizmetimize kalite katmaktayız.


Fatih ilçemiz İstanbul’un en güzide ilçelerinden bir tanesidir ve biz de bu güzide ilçemize yaraşır bir şekilde hizmet vermek istiyoruz ve veriyoruz da. Güçlü ve yeterli personel sayımızla tam kadro bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Takıldığınız herhangi bir sorunuz var ise cevabını verdiğimiz kusursuz hizmet ile vermiş bulunmaktayız ve siz güzel müşterilerimiz için halı yıkamada en iyi şekilde ilerlemekteyiz. Zeynep Halı Yıkama firması olarak diğer bütün rakiplerimize nazaran daha kaliteli ve titiz bir firma yolundayız.


Halı yıkama firması olarak ücretsiz servis hizmeti de sunmaktayız. Halılarınız elimize ulaştığı gibi kir, pas ve leke zorluğuna göre incelenip cinsine göre ayrılır daha sonra halılarınızın türüne göre kullandığımız makineler tarafından yıkanmaya alınır. Makinelerimiz halının yapısını bozmayacak bir şekilde ayarlıdır ve halılarınızın el yapımı ya da makine üretimi olup olmadığı kontrol edildikten sonra temizlik işlemi başlatılır. Firmamız halılarınızın üzerindeki lekelere göre deterjan veya şampuan kullanmaktadır ve bu yüzden rengi ya da görünüşüne hiçbir şekilde zarar gelmez. Halı yıkama işlemi profesyonel bir ekip, profesyonel bir beceri ve son derece titizlik isteyen bir işlem olduğundan dolayı halı yıkama işleminde iken derinlemesine temizlenilir ve temizlik derecesi kontrol edildikten sonra geri kalan işlem devam ettirilir. Temizleme işlemi kusursuz bir şekilde halledildikten sonra kurutma alanlarına götürülüp kurutulmasını bekleriz ve ardından servisimiz ile adresinize teslim edilir.


Zeynep Halı Yıkama firması olarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekte ve yeni nesil makineler ile bu sektörde öncü olmaktayız. Fatih halkı olarak siz değerli müşterilerimize güven vermeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı