Eyüp Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yıllardır edindiğimiz tecrübe, kalite ve profesyonellik ile Eyüp semtinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Artık yorgan ve battaniye temizliğinize yeni bir kalite getiriyoruz. Firmamızda bulunan özel makineler ve 10-12 kişilik deneyimli ekibimiz ile birçok eşyanızda derinlemesine temizlik yapmaktayız.

Yorgan ve battaniyeleriniz temel olarak 4 işlemden geçmektedir. Bu işlemler;

Çırpma İşlemi: Yıkama işlemi öncesinde oluşacak herhangi bir lekeye karşı yapılan işlemdir. Burada eşyanız üzerinde bulunan kir, toz ve yabancı maddelerden kabaca temizlenir.

Yıkama İşlemi: Eşyalarınız türüne uygun deterjanlar ile büyük sanayi tipi makinelerimizde yıkanmaktadır. Kullanılan temizlik malzemeleri tamamen kaliteli ve organiktir. Sağlığınıza ve eşyanızın dokusuna zarar vermez. Yorgan ve battaniyeleriniz başkasının eşyası ile aynı yerde yıkanmaz. Bu işlem yaklaşık olarak 1.5 saat sürmektedir.

Sıkma İşlemi: Yıkanan eşyalarınızın daha hızlı kuruması için yapılan işlemdir. Makinemiz tek tarafa dönüşe sahiptir. Bu  nedenle sıkma işleminde eşyanız makineye takılıp zarar görmez. Eşyanız bütün suyu sıkıldığı için makineden neredeyse kuru olarak çıkar. Sadece üzerinde hafif bir nemlilik kalır.

Kurutma İşlemi: Yorgan ve battaniye temizliğinin en önemli aşamasıdır. Eşyanızın içerisinde bulunan en ufak bir nem bile içten çürüme ve kötü koku yapar. Açık ve kapalı alanlarda yapılan kurutma işlemimiz ile bu söz konusu değildir. Ekiplerimiz eşyalarınızı derinlemesine kurutur.

Kurutulan eşyalarınız son kez kontrol edilip paketlenir. Ardından 3 gün içerisinde Eyüp’te bulunan müşteriye teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı