Eyüp Stor Perde Yıkama

Evinizde detaylı temizlik yapıyorsunuz ve stor perde yıkama işine giriştiniz. Bunu çeşitli yöntemlerle yaparken perdenizin sahip olduğu yapısını ve desenini bozabilirsiniz. Zeynep halı yıkama olarak 2010 yılından bu yana gelen yıkama alanındaki tecrübelerimizi ve teknolojide gelişmeleri kullanarak sizler için son derece hassas şekilde stor perdelerinizi yıkıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek stor perde yıkama konusunda bilgi almanız ve bunun sonucunda perdelerinizi güvenli ellere teslim ettiğinize emin olmanızdır.

Stor perdeler odalarınıza farklı bir dekoratif hava katmasına rağmen sıklıkla mutfaklarda kullanılmaktadır. Mutfaklarda kullanılan stor perdelerde yağ lekeleri, yemek lekeleri gibi birçok leke bulunmaktadır. Bu lekeleri çıkartacağım derken perdeye daha çok zarar vererek lekeler yayılabiliyor. Stor perde yıkama işlemi perdenin yapısına göre önem arz etmektedir. Çünkü doğru şekilde yıkanmayan perdelerde katlanma, kırışıklık gibi izler oluşmaktadır.

Gün ışığı birçok lekeyi ortaya çıkardığı gibi katlanma ve kırışıklık gibi izlerin üzerlerine geldiğinde kolayca göze çarpmasına sebep olmaktadır. Sahip olduğunuz ev dekorasyonunun ve görüntüsünün bozulmaması adına stor perde yıkama işlemini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Evinize kadar ücretsiz şekilde gelerek perdenizi fabrikamıza götürerek makinalarımızda yıkayıp temizliyoruz. Sonrasında herhangi bir çatlak veya kırık bulunan perde mekanizmanızı tamir ederek ambalajlıyoruz ve ekip arkadaşlarımız montaj işlemi için evinize kadar geliyor. Verdiğimiz diğer hizmetlerde olduğu gibi stor perde yıkama hizmetimize de güveniyor ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı