Eyüp Koltuk Yıkama

Koltuklar evimizin vazgeçilmez parçalarından birisi olduğu gibi en sık kullanılan eşyasıdır. Bir eşyanın sık kullanılması çabucak kirleneceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden koltuk yıkama işleminin yılda 2 kez de olsa yapılması gerekmektedir.

Eyüp gibi İstanbul’ un birçok semtinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Ancak Zeynep halı yıkama olarak sizleri memnun etmek için ve sağlığınızı göz önünde tutmak için ekip arkadaşlarımızla arı gibi çalışmaktayız. Koltuk yıkama işleminde sağlığınız açısından kullanılacak deterjan son derece önemli olduğu gibi ve koltuk yüzeyinde herhangi bir deterjan belirtisi bulunmaması da önemlidir.

Kullanılan deterjanlar kimyasal içerdikleri için insan sağlığına zararlı olabilmektedir. Bu yüzden temizlik işlemi yapılırken hangi deterjanın kullanılacağı bilinmelidir. Deterjanın bir diğer önemi ise hangi lekeye uygulandığıdır. Her deterjan her lekeyi çıkarmada başarılı değildir. Bunun yanı sıra bazıları koltuk kumaşına da kalıcı zararlar vermektedir.

Koltuk yıkama işlemi yaparken kumaşta deterjan kalması leke oluşturabileceği gibi vücudumuzla temas ettiğimizde sağlığımızı da olumsuz şekilde etkilemektedir.

Koltuk yıkama yukarıda anlatılan hususlara dikkat edilmediği sürece yarardan çok zarar oluşturacaktır. Zeynep halı yıkama olarak yılların tecrübesiyle ve yaptığımız araştırmalar sonucu herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için çalışıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı