Eyüp Halı Yıkama

Bilindiği gibi sağlık şartlarından dolayı günümüzde halı yıkama firmalarına olan ilgi fazlasıyla artmış olmakta. Ama yanlış firma tercihinden kaynaklı hüsrana uğramak da aynı şekilde artmaktadır. Bazen verdiğiniz yanlış tercihler belki de o çok değer verdiğiniz halılarınızdan vazgeçmenize neden olabilir. Zeynep Halı Yıkama firmasında bu gibi durumlar söz konusu bile değil. Çünkü biz her zaman helal para kazanma yolunda ilerlemiş bir firmayız. Bazen ufak çaplı da olsa hizmetimizden, işimizden kaytarmak ya da müşterilerimizin hüsrana uğramasına neden olmak firmamız için kırmızı çizgidir. Her zaman ince ayrıntıları dahi düşünüyoruz ve nasıl daha iyi olabiliriz ya da nasıl daha çok gelişebiliriz diye düşünerek firmamıza değer katıyoruz.


Halı yıkama işlemi bilindiği gibi genelde yaz ve kış dönemleri olmak üzere iki defa yapılması öngörülen zorunlu temizlikten biri haline gelmiş bulunmakta. Eğer ki halı temizliği doğru yapılmaz ise ne yazık ki sağlığınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Zeynep Halı Yıkama olarak işlemlerimizi müşteri odaklı yapıyoruz ve vizyonumuz gereği disiplinli bir şekilde çalışmaktayız. Tam otomatik makinelerde fırçalı ve halının yönüne göre tarama ile profesyonel bir şekilde halı yıkama ve leke giderme işlemlerini yapmaktayız. Her türlü lekelerin yok olmasına garanti veren lider bir firma olarak devam etmekteyiz.


Günümüz firmalarında güven oldukça önem arz ediyor. Firma ile müşteri arasında güven bağı kurulmadan işte başarı sağlanamaz. Biz firmamız adına Eyüp halkı ile bu güveni sağlamış bulunmaktayız ve müşteri memnuniyetinde hızlı adımlarla diğer rakiplerimizi sollamaktayız. Eyüp bölgesi halı yıkama olarak yıkama öncesi ve yıkama sonra her halı kesinlikle toz alma işlemine tabi tutulur ve toz alma işleminde halının arkasına vuruş yaparak halıdaki tozları ve yabancı maddeleri halılarınızdan tamamen uzaklaştırırız. Daha sonra halıda çıkan saç kılları, toz ve kir gibi bakteriler ve maddeler halıdan tamamen ayrıştırılır. Böylece yıkama öncesi halının mükemmel bir sonuca ulaşmasını sağlamış oluruz.


Zeynep Halı Yıkama firması olarak Eyüp bölgesi için yıllardır sürmekte olan engin tecrübelerimize dayanarak profesyonel bir ekiple ve kaliteli bir ekipmanla ve ayrıca hijyenik kurutma alanları ile hizmet sunmaktayız. Firmamızdan ücretsiz servis hizmeti de bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı