Eyüp Fatih ve Kağıthane Overlok

Zeynep halı yıkama olarak halı yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama gibi hizmetlerimiz bulunurken overlok hizmetimizde bulunmaktadır. Fabrikamızda çalışan alanında tecrübeli 10-12 kişilik ekip arkadaşlarımız sizlere daha kısa sürede daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Biz sahip olduğumuz ekip arkadaşlarımız ve son teknoloji tam otomatik makineler yardımıyla sizlere en doğru hizmeti sunmaktayız. Halılar da zamanla kenarlarındaki dikişler atmakta ve bunun sonucunda halınız sökülmektedir. Sökülme işlemi overlok dediğimiz işlem yardımıyla son bulmaktadır. Bu işlem sahip olduğumuz makineler yardımıyla çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

Halılar odalarımıza dekoratif görünüm sunarken neden çözülmesi kolay olan bir işlemle düzeltilmesin. Sökülen halılarda kenarlardan çıkan iplikler ayağımıza takılarak daha da çoğalmaktadır. Sökülme işlemi başladıktan sonra daha hızlı şekilde ilerlemektedir. Overlok işlemi ile sökülmelere son verebilirsiniz.

Overlok işlemi için öncelikle halınızın kenarından bir parça alınarak düzleştirilir. Ardından kesilen kenarın altına kenarlardan taşmayacak şekilde yerleştirilerek sıra ve çapraz dikişler yardımıyla overlok işlemi yapılır. Böylesine kolay bir işlem bilinçsizce yapıldığı zaman dikişler kısa sürede açılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı