Esenyurt Yorgan ve Battaniye Yıkama

Firmamıza emanet edilen eşyalar büyük bir titizlik içerisinde kaliteli malzemler, son teknoloji özel makineler ve profesyonel ekipler eşliğinde eşyalara en ufak bir zarar vermeden temizliği yapılır. Artık Zeynep Halı Yıkama ile evinizdeki sağlık ve hijyen size bir telefon kadar uzakta. İstanbul Avrupa yakasının önde gelen temizlik firması olarak Esenyurt semtinde  yorgan ve battaniye yıkama hizmetimizle de devam etmekteyiz.

İnsan sayısının artması ile birlikte enfeksiyon ve hastalıklar sürekli artış göstermektedir. Bu tarz hastalıklardan korunmak için yaşadığımız ev, işyeri ve okul gibi toplu yaşam alanlarının profesyonel işçiler tarafından sürekli olarak temizliğinin yapılması gerekmektedir. Evde yapılan temizlikler çoğu zaman bakteri ve mikropları temizlememektedir. Aynı zamanda kullanılan yanlış ürün ve teknikler ile eşyalar zarar görmektedir.

Yorgan ve battaniye temizliği nasıl yapılmaktadır?

Eşyalarınız firmamız tarafından derinlemesine temizlenirken birçok aşamadan geçer. İlk olarak yorgan ve battaniyeleriniz türüne ayrılır. Kendi türüne uygun temizlik ürünü ve makine ayarları belirlenir. Ardından yıkama öncesi tozu alınır. Bu işlemle yıkama esnasında leke oluşumu önlenmiş olunur. Eğer leke var ise yıkamaya girmeden özel yöntemler ile leke bölgeleri yumuşatılır. Eşyalarınız makinada başkasının eşyası ile aynı yerde yıkanmaz. Makinede yaklaşık olarak 1.5 saat yıkanır. Ardından kirli sudan arınması amacıyla durulama işlemi yapılır. Durulama işleminde saf ve bol su kullanılır. Bu işlem ile en ufak kir veya deterjan kalıntısı bile temizlenir. Kuruma işlemine geçilmeden işlem süresini kısaltma amaçlı sıkma yapılır.

Makinemiz tek yönde döndüğü için bu işlemler esnasında yorgan ve battaniyelerinizde solma, renk akması ve deforme olması söz konusu değildir. Sıkma işlemi uygulanan battaniye ve yorganların büyük bir kısmı kurumaktadır. Geri kalan kısımların da tamamen kuruması için özel kurutma odalarına bırakılır. Kurutma işlemi yorgan ve battaniye temizliğinde en önemli aşamadır. Burada oluşacak en küçük nem eşyanızın çürüyüp kokmasına neden olabilir. Ekiplerimiz tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra kontrol işlemi yapar. Bu işlemde eşyanız üzerindeki lekeler, renk akmaları, deforme olması ve kuruluğu kontrol edilir. Tamamen temizlenip kuruyan eşyalarınız teslim edilmek üzere paketlenir.

En geç 3 gün içerisinde ücretsiz teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı