Esenyurt ve Beylikdüzü Overlok

Esenyurt,Beylikdüzü overlok olarak tecrübeli ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Yıllardır bu alanda vermiş olduğumuz hizmetle beğeni toplayan bir firmayız.

Mahallelerde aralarında ‘5 dakikada teslim edilir’ ardından ‘overlokçu ayağınıza geldi’ ses kaydıyla dolaşan overlokçulardan biraz bahsedelim. Overlokçu yardımcı aletler kullanarak hasarlı kumaşları sağlamlaştıran ve kenar kısımlarını temizleyen kişidir. Overlok ise  genelde hepimizin aklında halı kenarlarının sağlamlaştırılması olarak bilinse de penye, triko,kumaş, etek, elbise kısacası giyim ürünlerinin altlarının dikişi esnasında da kullanılmaktadır. Biz firma olarak kumaş veya halı kenarı düzeltme işlemini yapmak için öncelikle kumaşın kenarı düz bir şekilde keseriz. Sonrasında bu iki kumaşı birbirine denk olacak şekilde düzenler ve ardından düz, zikzak veya çapraz dikiş tekniğiyle kaplanan kumaş asıl kumaşın üzerine dikeriz.

Saçak düzeltme işlemi genellikle penye ve giyim ürünlerinde uygulanmaktadır. Overloksuz bir kumaşın kenarları saçak saçak bir görünüme sahiptir.Bu görünüme sahip halı,kilim gibi ürünlerinize saçak veya kenar düzenleme isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Bu işlemler hangi işlemin yapılcağına bağlı olarak özel makinelerde titizlikle yapılmakta ve ürünlerinize hiçbir şekilde zarar vermemektedir. İşin başlangıç aşamasında halınızın kenarlarının saçak veya püsküllenmesini önleyecek kalınlıkta, halınızın kalınlığına ve halınızın rengine uygun olan kumaş seçimini yapmaktayız. Sonrasında  dikiş yöntemiyle halılarınızın kenarlarını kaplamaktayız. Kenar düzenleme yaptığımız halınızı yıllarca sorunsuz olarak kullanabilir, halılarınızı yepyeni hale getirebilirsiniz. Overlok işlemi yapılmadığı taktirde kumaş dış kenarlarından iplik iplik ayrılmakta ve böylelikle kumaşta sökülmeler,yırtılmalar meydana gelmektedir. Eğer halı,giyim gibi ürünlerimizde daha uzun kullanım süresi istiyorsak overlok işlemi yaptırmalıyız. Firmamızdan yıpranmış veya kenarları eskimiş olan halılarınız,kumaşlarınız için güven içinde hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı