Esenyurt Koltuk Yıkama

Firmamız koltuk yıkama işlemine çoğu semtte olduğu gibi Esenyurt ‘ta da devam etmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız ve kaliteli işlerimiz ile müşteri memnuniyetimizi arttırmaktayız.

Koltuklarınız derinlemesine temizlenirken birçok işlemden geçmektedir. İşlemler sonucunda koltuklarınız zarar görmeden ilk günkü temizliğine ve güzel kokusuna kavuşur. Koltuklarınızı yıkatmadan önce firmamızı arayarak randevu almanız gerekmektedir.

Firmamızın yapmış olduğu koltuk yıkama işleminde gerçekleştirdiği aşamalar aşağıdaki gibidir;

Koltuk Yıkama Öncesi Toz Alma
Koltuklarınız toz alma işlemi için uygun bir yere alınır. Rahat çalışma alanı için bu yerde kırılacak eşyaların olmamasına dikkat edilmelidir. Eğer minderler var ise kaldırılarak yıkama işleminden önce koltuk üzerinde, arasında ve içerisinde buluna kir, top ve mikroplar yüksek vakum gücü olan makinalar ile temizlenmektedir.

Lekelere Lokal İşlem
Yıkama işleminden önce koltuk veya halıların üzerindeki lekelere karşı yurtdışından özel olarak getirttiğimiz leke çıkarıcılarla lokal işlem uygulanır. Bu sayede yıkamadan sonra lekelerin kolaylıkla çıkması sağlanır.

Koltuk Fırçalama Sistemi
Önceden hazırlanmış bitkisel deterjanlar ile koltuğun üzerine makine yardımıyla deterjanlı ilaçlarla su ile birlikte püskürtülerek yumuşatılır. Sonrasında hassas koltuk fırçalama makinası ile koltuk yüzeyi güzel bir şekilde fırçalanır. Fırçalaması işlemi sırasında en çok dikkat gerektiren yerlerden biride koltukların kol ve baş koyma yerleridir. Çünkü en çok bu kısımlarda kirlenme ve yağlanma olur. Kol ve baş koyma kısımlarının derinlemesine temizlenmesi için birkaç kez işlem uygulanmaktadır.

Durulama ve Vakumlama
Fırçalanan koltuğun üzerindeki bütün kirli sular sırasıyla yüksek çekim gücüne sahip makinalarımızla çekilmektedir. Kirli suyu çıkarılan koltuklarda temiz su ile durulama işlemini yapılmaktadır.

Havalandırma
Yıkama ve durulama işlemleri bittikten sonra koltukları havalandırmak gerekir. Burada en az 2 kapıyı veya pencereyi açık bırakmanız önemlidir. Bu sayede hem odada koku oluşmayacak hem de koltuklarınız daha hızlı kuruyacaktır. Yaz aylarında koltukların kuruma süresi kumaşın cinsine göre en az 2 ile 4 saat arasındadır. Kış aylarında ise bu süre 4 ile 7 saat arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı