Esenyurt Halı Yıkama

Zeynep Halı Yıkama üstün kaliteli halı yıkama hizmetini Esenyurt semtinde de vermektedir. Firmamız İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Esenyurt ’ta da hizmeti ve kalitesi ile kendisinden söz ettirmektedir.

Halılar nasıl yıkanır?
Halılarınız teslim alındıktan sonra fabrikamıza getirilir. Burada leke tespiti yapılıp etiketlendikten sonra cinsine göre ayrılır. Etiket dolayısıyla asla başkasının halısı ile karışmaz. Halının cinsine uygun makine ve ürünler hazırlanır. Yıkama işleminin daha kaliteli ve verimli olması için halılar tozlardan arındırılır. En dipte kalan tozlar için de yüksek emiş gücüne sahip vakum makinaları kullanılır. Buna ön süpürme işlemi de denilmektedir. Ardından tamamen bitkisel sağlığa ve halıya zararı olmayan şampuanlar ile halı yıkama işlemi yapılır.


Yıkanan halılarınız özel halı sıkma makinalarında atık sularından arındırılır. Sıkma işlemi esnasında halılar bir kere daha durulama işlemine tabi tutulur. Bu sayede halı dibinde kalmış olan şampuan kalıntıları temizlenmiş olur. Derinlemesine yapılan halı yıkama işlemi sonrasında halınız kurutma odalarına alınır.

Fabrikamızda açık ve kapalı kurutma alanları bulunmaktadır. Ekibimiz halılarınızı tamamen kurutur. Halınızda nem oluşmaz, tekrar havalandırmak zorunda kalmazsınız. Esenyurt halı yıkama işleminde halılarınız hiçbir şekilde zarar görmez. Deseni bozulmaz, deforme olmaz, yıpranma yapmaz ve canlılığı kaybetmez. Profesyonel ekibimiz sayesinde halılarınız ilk günkü haline geri döner. Halınızın kullanılma ömrü uzatılmış olur. Temizlenen halılar paketlenmeden önce kontrol edilir. Kontrol edildikten sonra paketleme işlemi yapılır.

Teslimat nasıl olur?
Derinlemesine temizlenen halılarınız en geç 3 gün içerisinde evinize kadar ücretsiz teslim edilir. Temizlenip paketlenen halı teslimatı için öncelikle müşteri ile iletişime geçilerek uygun olan gün ve saat belirlenir. Ekiplerimiz uygun olan gün ve saatte teslimatı gerçekleştirir.

Esenyurt Halı Yıkama’da neden biz?
• Halılarınız sıcak su ile yıkanmaktadır.
• Yıkama esnasında asla çamaşır suyu kullanılmaz. Bitkisel sağlığa ve halıya zarar vermeyen halı şampuanları kullanılmaktadır.
• Yüksek emiş güçlü vakum makinaları sayenizde halınızın en derinlerinde bulunan toz ve kirler temizlenir.
• Fabrikamızda tam otomatik bilgisayar kontrollü özel makinalarımız mevcuttur.
• Halılarınız kaliteli bitkisel halı şampuanlarıyla, kuyu suyu kullanmadan, ön süpürme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçerek temizlenir ve ücretsiz olarak evinize teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı