Esenler Yorgan ve Battaniye Yıkama

Esenler’in gözde temizlik şirketi olarak yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde derinlemesine temizlik ve kuruluk ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız diğer halı yıkama firmalarının aksine eşyalarınızı özel sanayi tipi makinelerde yıkamaktadır.

Yorgan ve battaniyelerinizi üzerinde bulunan her türlü kir ve mikroptan arındırmaktayız. Fabrikamıza gelen eşyalarınızın öncelikli olarak türü belirlenmektedir. Türüne uygun yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama öncesinde leke oluşumuna karşı ve daha verimli bir temizlik için çırpma işlemi uygulanır. Eşyanızın üzerindeki kir, toz ve yabancı cisimler temizlenir. Ardından yaklaşık 40kg kapasiteli sanayi tipi özel çamaşır makinelerinde yıkanır. Bu işlem 1.5 saate yakın sürmektedir. Yıkama işleminden sonra eşyanızın daha hızlı kuruması için sıkma işlemi yapılır. Burada eşyanız %90 oranda kuru olarak makineden çıkar.  Geri kalan nemlilik için ise özel açık ve kapalı kurutma alanımıza bırakılır. Kurutma alanlarımız her gün temizlenip dezenfekte edilmektedir.

Yorgan ve battaniyeleriniz tamamen kurutulur. İçerisinde en ufak nem dahi kalmaz. Bu sayede asla içten çürüme ve kötü koku yapmaz. Kuruyan eşyalarınız ekiplerimiz tarafından kalite kontrolden geçer. Burada yıkama ve kurutma işlemlerine bakılır. Kontrol edilen eşyalarınız dağıtıma çıkmak üzere paketlenir. Esenyurt semtinin her noktasına 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Sizlerde hızlı ve kaliteli temizlik işlemlerimizden faydalanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı