Esenler Stor Perde Yıkama

Zeynep halı yıkama olarak Esenler semti de dahil olmak üzere Avrupa yakasındaki tüm semtlere stor perde yıkama hizmeti sunuyoruz. Fabrikamızda çalışan alanında profesyonel ve tecrübeli 10-12 kişilik ekibe sahibiz. Ekip arkadaşlarımız işlerini kendi işi gibi yaptığından dolayı sizlere daha iyi bir hizmet sunuyoruz.

Stor perde eskiden sadece ofis ve lokanta gibi yerlerde kullanılıyorken günümüzde evlerimizde de kullanmaktayız. Bunun sebebi stor perdelerin kullanım kolaylığı sunması ve ev dekorasyonu olarak göze güzel görünmesindedir. Ancak sahip oldukları yapıları bakımında stor perde yıkama işlemi son derece önemlidir. Stor perdeler normal perdeler gibi birçok desene sahiptir. Ancak yıkanması oldukça zor ve dikkat gerektiren bir işlemdir. Bu yüzden fabrikamızda son teknoloji makineleri kullanarak işimizi büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz yıkama işlemini benimsemiş bir firmayız.

Zebra perde olarak geçen perde türünü stor perdeden ayıran tek farklılığı sahip olduğu yapısı bakımıyla gece ve gündüz kullanılabilmesidir. Sahip olduğu yapısına bakacak olursak güneş ışıklarının geçmesi için 15 cm civarında bir kısım ince ve aralıklı kumaştan oluşurken takip eden 15 cm lik diğer kısım güneş ışıklarının geçmesini engellemektedir. Perdeyi zincirinden aşağı yukarı hareket ettirerek evinizin dışarıdan görülmemesini ve güneş ışınlarını tamamen engellemektedir.

Stor perde yıkama işlemini ücretsiz olarak kapınıza kadar gelerek perdelerinizi olduğu yerden sökerek fabrikamızda yapmaktayız. Fabrikamızda türlerine göre ayrılan perdeleri zarar görmeyecek şekilde yıkayarak kurutuyoruz. Son olarak sizlerle iletişime geçerek ambalajlanmış perdelerinizi yerlerine montaj ederek tamamlamış oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara

Yıkama Teklifi İster Misiniz?

WhatsApp Whatsapp Kurumsal İletişim Hattı